Aktorė E. Driukaitė debiutuos kriminaliniame seriale

Nuo šiol LNK serialas „Kriminalistai“ bus rodomas nauju laiku – šeštadieniais 22 valandą, iš karto po muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“. O šio lietuviško serialo žvaigždžių gretas papildys dar daugiau žinomų veidų. Artimiausioje serijoje netikėtu amplua pasirodys aktorė Eglė Driukaitė. „Iš moters, atsidūrusios antikvarinių papuošalų ir deimantų apsuptyje, galima tikėtis visko“, – intriguoja „Kriminalistų“ kūrėjai.

Tikrovėje E. Driukaitė pirmenybę teikia ne auksui, perlams ar deimantams, o sidabrui. „Mėgstu ir žalvarį, varį – „pagoniškus“ metalus“, – šypsosi aktorė. Ji prisipažįsta neturinti specialiai pagamintų papuošalų, prašmatnių juvelyrinių dirbinių, net vestuvinį žiedą pasirinko kuklų, klasikinį.

Visiška priešingybė – E. Driukaitės herojė naujame LNK seriale „Kriminalistai“. Ją kasdien sups aukščiausios prabos brangenybės, kadangi vyro šeimai priklauso juvelyrinių dirbinių verslas. „Buvo labai įdomu filmuotis tikrose juvelyro dirbtuvėse: daug nematytų, specifinių prietaisų, – pasakoja E. Driukaitė. – Ši profesija reikalauja ypatingo atsidavimo ir išskirtinio kruopštumo. Tai aiškiai pajutau, patekusi į realias juvelyro dirbtuves“, – pasakoja E. Driukaitė.

Sukurti vaidmenį „Kriminalistuose“ jai buvo įdomu ir dėl to, kad šis serialas filmuojamas kino principu. „Be to, smagu dirbti su iškiliais kolegomis – Algirdu Dainavičiumi, kitais“, – teigia aktorė.

REKLAMA

Ji – prisiekusi detektyvinio žanro gerbėja, mėgsta ir Agatos Kristi romanų galvosūkius, ir televizijos filmus apie istorinius seklius. „Serialas „Kriminalistai“ man taip pat labai patinka, nes kiekvienoje serijoje nutinka vis kažkas naujo, pamatau vis kitus puikius aktorius, kurso draugus, kolegas“, – sako E. Driukaitė.

Serialas „Kriminalistai“, subūręs lietuvių kino, teatro ir televizijos žvaigždyną – nuo šiol rodomas nauju laiku, šeštadieniais, 22 val. tik per LNK! Artimiausioje serijoje žiūrovai išvys ne tik aukso spindesį, bet ir tamsius šešėlius, vedančius tiesiai į kapines.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų