Etatinė nacionalinės „Eurovizijos” dalyvė Aistė Pilvelytė (28) šiuo metu pasinėrusi į TV projektą „Žvaigždžių duetai”. Kepuraitė ant galvos, botai ir labai nedaug  makiažo - Aistė prisipažįsta, toks jos kasdienis stilius. Duodama interviu po kiekvieno atsakymo ji vis klausdavo: “Ar jau viskas?” Susidarė įspūdis, kad moteris nemėgsta dalyti interviu ne tik apie asmeninį gyvenimą.

Ką tau reiškia dalyvavimas „Žvaigždžių duetuose”?

Kiekvienas konkursas ar koncertas suteikia patirties. Į tokius projektus dažnai žiūriu skeptiškai ir nesu iš tų atlikėjų, kurie mielai dalyvauja visuose TV šou. „Žvaigždžių duetai” yra išimtis. O šiaip dalyvavimas juose man yra darbas.Ar tau už tai moka?

Negaliu atsakyti. Paslaptis.Ar sutinki, kad dalyvavimas šiame projekte yra puiki savireklama?

Niekada nesiekiau būti labai populiari.

Manai, kad scenos žmonėms populiarumo nereikia?

Žinoma, kad reikia. Bet koks dalyvavimas projekte yra reklama. Bet man ji nėra svarbesnė už patirtį ir naujai išmoktas dainas.

Dėl ko nesutari su projekto partneriu Romu Bubneliu?

Esame labai skirtingi žmonės, todėl kildavo ir nesusipratimų. Tačiau šiuo metu viskas kaip ir susitvarkė.

Kas jums parenka dainų repertuarą?

Patys. Todėl neretai ir kyla nesutarimų su Romu. Jo ir mano muzikinis skonis skiriasi.

Šiais metais nacionalinėje „Eurovizijoje” dalyvavai šeštą kartą. Kaip manai, kodėl dar neteko jos laimėti?

REKLAMA

Labai sunku atsakyti. Kažko pritrūksta... Atrodo, viską padarau, bet išeina kaip visada. (Šypsosi.) Gal mano dainos per sudėtingos, ne visiems suprantamos. Šiemet tikrai ėjau nugalėti ir jaučiuosi kaip nugalėtoja. Tiesiog trūko kelių šimtų balsų ir pagal taisykles į Serbiją važiuoja Jeronimas Milius.Ar nežeidžia ambicijų, kai tave pralenkia naujokas?

Ne. Man patiko jo daina, balsas ir pasirodymas. Dar prieš keletą metų esu jam sakiusi, kad jis gali daug pasiekti. Linkiu jam tik sėkmės. Būtų skaudu, jei Lietuvai atstovautų koks nors bebalsis.

Ar kitais metais žadi dalyvauti atrankoje?

Greičiausiai, nes negaliu sustoti viduryje kelio. Turbūt “užsiciklinau”, pagavau azartą. (Juokiasi.) Be to, esu žmogus, nuožmiai siekiantis ir pasiekiantis savo tikslą.Kaip manai, kas šiandien Lietuvoje nulemia dainininko populiarumą?

Charizma, geras balsas. Tiesa, kartais nereikia turėti balso, pakanka gražios išvaizdos, skandalų. Kaip kas moka, taip ir užsidirba duonai. Visiems užtenka vietos po saule.Minėjai, kad tavo „eurovizinė” dizainerio Valentino suknelė kainavo 15 tūkst. litų.
Pasiskolinai ar pirkai?

Gaila, bet parduotuvės atstovai kategoriškai nesutiko paskolinti, nors labai prašiau. Kadangi scenoje save įsivaizdavau tik su šia suknele, teko pirkti.Ar tai brangiausias tavo įsigytas drabužis?

Taip. Žadu ją parduoti suknelių nuomos punktui. Tokios brangios suknelės neapsimoka laikyti spintoje. Ji per ryški, kad dar kartą su ja eičiau į sceną.Kiek turi sceninių suknelių?

Visą kolekciją - nuo pat pirmo pasirodymo „Eurovizijos” atrankoje 1999 metais.Ar dažnai perki drabužius?

Nemėgstu vaikščioti po parduotuves. Apsiperku tik kartą per metus užsienyje. Aš nesuprantu moterų, kurios daug investuoja į aprangą, bet pamiršta pasirūpinti veido oda ir plaukais.  Pagrindiniai mano drabužiai - sportiniai bateliai, džinsai ir marškinėliai. Nemėgstu puoštis. Tik scenoje tenka.Kodėl negali scenoje būti su džinsais ir sportiniais bateliais?

Kartais sau leidžiu, tačiau tik ne rimtame renginyje.

Kam negaili pinigų?

Maistui ir gerai kosmetikai.Ką manai apie pastaruoju metu mūsų pramogų versle populiarėjančias plastines operacijas?


Kartais galvoju, kodėl tos moterys taip elgiasi. Ar jos tokiu būdu nori atsidurti pirmuose žurnalų puslapiuose ir pasakoti visai Lietuvai, kad pasididino krūtinę? Nesmerkiu, bet nesuprantu.

REKLAMA

Ko niekada nedarytum dėl savireklamos?

Daug dalykų. Pavyzdžiui, neišeičiau į sceną nuoga.

Vengi kalbėti apie savo santykius su vyru. Kodėl?

Toks mūsų su juo susitarimas. Aš saugau savo asmeninį gyvenimą. Šeima man šventas dalykas ir už jokius pinigus neįsileisiu žurnalistų į savo erdvę. Kam to reikia?Kuo tave sužavėjo vyras Vladas?

Visada sakiau, kad tekėti reikia ne už turtingo, bet už protingo. Man visada patiko jo protas, ramybė, nekonfliktiškumas, vyriškumas. Jis nėra smulkmeniškas.

Tu emocionalesnė?

Gerokai. Greitai užsiplieskiu.

Kokios tavo neigiamos savybės?

Kritiškumas, tiesmukiškumas. Mėgstu pasišaipyti, bet stengiuosi su tuo kovoti.

Kaip reaguoji į aplinkinių dėmesį?

Dažniausiai nekreipiu dėmesio. Tačiau keletą kartų, būdama prastos nuotaikos, esu pasakiusi: „Ko čia žiūri?” (Juokiasi.) Labai atsiprašau tos moters. Nesijaučiu Madonna, bet kartais tikrai norisi užsimaskuoti.

Kuo užsiimi, be dainavimo?

Žadu pradėti rašyti bakalauro darbą. Vilniaus universitete studijuoju informacijos vadybą. Taip pat daug skaitau ir kuriu eiles, tačiau jų dar niekas negirdėjo.

Ar planuoji dirbti pagal specialybę?

Ne. Dabar labai populiaru dirbti ne pagal specialybę.Kuo žadi užsiimti, kai baigsis „Žvaigždžių duetai”?

Įrašinėsiu trečią savo albumą.Ar esi šeimyniška?

Ne itin. Valgyti ruošiu ir kambarius tvarkau, kai turiu laiko ir noro.

Turi hobį?

Labai daug sportuoju su savo augintiniu vilkšuniu Briedžiu - bėgame valandų valandas. Laisvalaikiu mėgstu nuvažiuoti į Nidą, Druskininkus. Kartais su draugais užsukame į klubą.Apie ką svajoji?

Apie nuosavą namą, gražų sodą, lakstančius šunis. Noriu susilaukti daug vaikų ir su visa šeima prisėsti prie stalo... Vaizdelis iš kino filmo. (Juokiasi.)


Rašyti komentarą...
G
Gerbėja
2008-04-02 12:08:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aistė man visada asocijuojasi su protinga moterimi. Man patinka jos kūryba.
Atsakyti
0

a
as
2008-04-04 18:01:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji man visada patiko ir patinka. labai grazi, o dainos uzburia. taip pat turi nuostabu balsa. :)
Atsakyti
0

k
kokia dora,
2008-04-06 19:22:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
sazininga mergaite ir dirba uz dyka,pasaka,vaj,vaj
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų