Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
"Įžymybės", kurių niekas nepažįsta.
ar visi gražūs jauni žmonės jau išvyko iš Lietuvos, kad liko tik apgailėtini pabaisos??? Prasti popieriai su tautos genofondu...
Užzombintas jaunimas žiūrintis tokius ritualus eina link apsivalymo
A viu tndr u teliu del f žuvyčių ln k LR t karpių susirinkimas
Jos renginiai dažnai būna ypatingi ir išskirtiniai, siekiantys pritraukti dėmesio ne tik į mados kolekcijas, bet ir į bendrą įvykio atmosferą bei pramoginius elementus.
Žvėriškas vakarėlis, kurį surengė Agnė Kuzmickaitė, su minia įžymybių ir Donato Montvydo šou,buvo organizuotas siekiant sukurti ryškų ir įsimintiną įvykį, kuris ne tik pabrėžtų dizainerės išskirtinį kūrybiškumą, bet ir pritrauktų dėmesio bei pabrėžtų įpatingus socialinius ryšius.
Tokio tipo renginiai dažnai būna įdomūs žiniasklaidai ir visuomenei, ir gali padėti dizaineriui ar kokiam nors kitiems verslo asmenims išsiskirti, pritraukti dėmesį bei pristatyti savo kūrybinius darbus. Be to, įžymybės ir kitos garsios asmenybės gali būti pakviestos siekiant sukurti įdomų ir prabangų įvykio atmosferą bei sukurti socialinį buvimą.Pritraukti daug naujų sekėjų socialiniuose tinkluose

Vis dėlto svarbu atkreipti dėmesį, kad rengiant tokio tipo įvykius, būtina atsižvelgti į visuomenės nuomonę ir sąmoningai rinktis įvykius, kurie nekeltų neigiamo atgarsio ar neatitiktų bendrų moralinių ir etinių standartų. Todėl svarbu nepasiklysti tarp stiliškumo ir deramo elgesio ribų.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų