tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Eidama keturiasdešimt trečiuosius metus mirė viena ryškiausių Lietuvos šou verslo asmenybių, stilistė, nuomonės formuotoja, knygų autorė, buvusi „TV pagalbos“ žvaigždė Agnė Jagelavičiūtė. Draugai ir buvę kolegos šokiruoti, mat žinia apie moters mirtį juos užklupo labai netikėtai.

Eidama keturiasdešimt trečiuosius metus mirė viena ryškiausių Lietuvos šou verslo asmenybių, stilistė, nuomonės formuotoja, knygų autorė, buvusi „TV pagalbos“ žvaigždė Agnė Jagelavičiūtė. Draugai ir buvę kolegos šokiruoti, mat žinia apie moters mirtį juos užklupo labai netikėtai.

REKLAMA

A. Jagelavičiūtė mirė dėl sepsio, po komplikacijų persirgus plaučių uždegimu. Stilistės bičiulei drabužių dizainerei Agnei Kuzmickaitei prisiminimai apie Agnę – patys geriausi.

„Jauna ir graži moteris, pačiame žydėjime. Tai tikrai neteisinga“, – kalbėdama apie draugės mirtį sako dizainerė.

Paskutinį kartą jos žodžiu persimetė per A. Kuzmickaitės kolekcijos pristatymą, kuris vyko dar lapkričio mėnesį. Moteris itin žavėjosi A.Jagelavičiūte. Anot dizainerės, ji buvo vienas iš nedaugelių žmonių, kurie gali ir nebijo daryti tai, ką nori.

REKLAMA

„Jei reiktų apibendrinti, manau, kad ji buvo vienas iš tų žmonių, kurie stengėsi daryti kuo mažiau kompromisų gyvenime ir maksimaliai siekti būti atvira, nuoširdi. Ji buvo laisva ir galėjo daryti tai, ką iš tiesų nori. Ne kiekvienas gali sau tai leisti ir turėti tiek drąsos. Bet Agnė buvo tokia. Manau, kad įdėdama tiek pastangų ji tiesiog siekė būti laiminga“, – dalijasi dizainerė.

REKLAMA

Negailėjo pagyrų kitiems

Nors ir gyvenimo keliai tarp moterų dažnai išsiskirdavo, pašnekovė tikina, kad jas siejo draugystė ir palaikymas. Agnė Jagelavičiūtė būdavo dažnas svečias ir jos kolekcijos pristatymuose, negailėdavo kitiems gražių žodžių.

„Pažinojau ją gan ilgai, bet mes nebuvome labai artimos draugės, kurios kasdien susiskambina ir susirašo. Kai gyveni suaugusiojo gyvenimą, tai – natūralu. Bet ryšys tarp mūsų buvo. Stengėmės viena kitą palaikyti per svarbius gyvenimo įvykius, renginius, pristatymus“, – neslepia ji.

REKLAMA

Anot A. Kuzmickaitės, Agnė turėjo unikalią savybę kituose pamatyti potencialą ir niekada nesidrovėdavo atiduoti savo pagyrų:

„Agnė mokėjo labai draugiškai padrąsinti, ji sugebėdavo žmoguje, reiškinyje įžiūrėti esmę – taip galėdavo dar labiau padrąsinti, pagirti tavo esminę savybę. Ji turbūt dėl to buvo tokia populiari ir mėgstama, nes visad sugebėdavo išartikuliuoti žmonėms tai, kas išties aktualu tuo momentu. Ji visada pataikydavo į dešimtuką.

REKLAMA
REKLAMA

Man labai patiko, kad ji mokėjo labai moteriškai palaikyti. Pati jutau, kad jai nebuvo problema pasakyti kitai moteriai komplimentą, padrąsinti gražiai atrodyti. Ji į tai nežiūrėjo kaip į konkurenciją“, – liūdnai šypteli ji.

Taip pat ji pabrėžė, kad bičiulė sugebėdavo sugalvoti vis kažką naujo. O jos įtaka mados pasauliui ir visuomenei – nenuginčijamai didelė.

„Agnės įtakos tikrai niekas nenuginčys. Viena iš sferų, kuriai ji padarė didžiausią įtaką, yra mada. Ji buvo labai graži moteris, turinti dailius veido bruožus, fotogeniška. Ji turėjo meninį išsilavinimą ir stengėsi palaikyti visus dizainerius. Džiaugiuosi, kad ji mėgo ir mano kūrybą. Tam tikra prasme ji buvo mano mūza, nes jai labai tiko daugelis mano kūrinių. Dėl savo išvaizdos ji dizaineriams buvo labai dėkingas modelis“, – sako ji.

REKLAMA

„Bet iš kitos pusės, visi galėjo pamatyti, kad Agnė buvo darboholikė, sunkiai dirbo dėl savo svajonių. Ji rimtai žiūrėdavo į kiekvieną išėjimą į renginį ir tai tikrai prisidėjo prie renginių kultūros, nes ji visada būdavo aukštumoje. Niekas negalėjo nuo jos atitraukti akių. Žinau, kad ji kruopščiai ruošdavosi kiekvienam renginiui, fotosesijoms. Ji labai prisidėjo ir prie mados pasaulio, mados žurnalų, padėjo pamatus rimtam požiūriui, kad eidamas į renginį turi viską apgalvoti ir visko nedaryti paskutinę minutę“, – kalba bičiulė.

REKLAMA

Portalas tv3.lt primena, kad žinia apie Agnės Jagelavičiūtės mirtį pasklido trečiadienio rytą. Ją redakcijai patvirtino žinomas ir šeimai artimas šaltinis. 

Iškart po pranešimo socialiniuose tinkluose ne tik garsenybės bičiuliai ėmė dalintis užuojautos žinutėmis, bet ir susirūpinę žmonės, kurie gedi staiga anapilin iškeliavusios Agnės.

Šaltinių duomenimis, moteris sirgo plaučių uždegimu, kuris komplikavosi ir medikams nepavyko išsaugoti moters gyvybės. Kiek vėliau tai patvirtino ir Saugirdas Vaitulionis viešai, prašydamas nespekuliuoti dėl jos mirties priežasčių.

 Agnės Jagelavičiūtės mama ir jos šeimos nariai kol kas netekties nekomentuoja.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų