A. Schwarzeneggerio nesantuokinio vaiko motina pirmą kartą prabilo apie skandalą

Filmo „Terminatorius“ žvaigždės Arnoldo Schwarzeneggerio buvusi namų tvarkytoja ir jų bendro vaiko motina, Mildred Patricia Baena pirmą kartą prabilo apie skandalą sukėlusią istoriją.

Aktorius prieš mėnesį nustebino savo gerbėjus, išsiskirdamas su savo žmona Maria Shriver, po 25 metų santuokos ir kilus skandalui apie jo nesantuokinį sūnų su tarnaite.

Mildred teigė, kad iš pradžių ji pati nežinojo, jog A. Schwarzeneggeris yra berniuko tėvas: „Kad sūnus Josephas yra  ne mano vyro Rogelio sūnus, ėmiau pastebėti tik sūnui augant, kadangi panašumas su Arnoldu vis ryškėjo. Tada supratau, kad jo tėvas Arnoldas. Berniukui augant, tikriausiai, tai pastebėjo ir  jis (Arnoldas), bet jis niekada nieko man nepasakė“.

Pats berniukas sužinojęs, kad „Terminatorius“ yra jo tėvas nudžiugo: „Kai senelė papasakojo Josephui, kad A. Schwartznegeris yra jo tėvas, jis atsakė: „Cool! (Jėga liet.)“, – pasakojo Mildred.

Moteris prisiekinėja, kad A. Schwarzeneggeris apie jų bendrą vaiką nieko nežinojo: „Niekada jam toj nesakiau. Niekam nesakiau, tik savo motinai. Visur prirašyta, kad jis visus metus saugojo šią paslaptį, laikė mane savo namuose, žinodamas, kad Josephas yra jo sūnus. Taip nebuvo. Jis nežinojo, kad jis mūsų sūnus. Jis niekada to nėra klausęs ir mes apie tai nesame kalbėję“, – sakė ji.

Mildred sakė, kad tėvystė išaiškėjo, kai A. Schwartzenegerio žmonai M. Shriver ėmė kilti įtarimų, dėl jų panašumo: „Ji atėjo ir pasakė: „Aš čia, jei norėtum išsikalbėti“. Aš supratau, kad ji kažką įtaria. Vėliau ji paklausė tiesiogiai...Ji buvo tokia stipri, mes abi verkėme, ji liepė man atsitoti, nes klūpėjau ant kelių. Aš jai pasakiau, kad tai ne Arnio kaltė, bet mūsų dviejų“.


Rašyti komentarą...
R
Rokas
2011-06-17 08:42:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isdikes tas terminatorius :D Pasirodo netik priesus nuginkluoja, bet ir salia pasitaikiusias moteriskes :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų