153

Paskutinį kartą, prieš 9 metus, Aleksandras dalyvavo atrankoje su daina „Fairytale“ ir tąkart laimėjo nacionalinę atranką surinkęs rekordinį balų skaičių. Vėliau, kaip jau yra žinoma, jis iškovojo triuškinančią pergalę Eurovizijos dainų konkurso finale.

(153 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio akimirkos

Daina „Fairytale“ vis dar įrašyta į Eurovizijos istoriją kaip rekordinė – už ją buvo atiduota daugiausia balsų per visą konkurso istoriją. Šiemet atlikėjas konkurse dalyvaus antrą kartą su savo paties parašyta daina pavadinimu „That‘s How You Write A Song“.

Daugybė europiečių tiki, kad šį kartą atlikėjui vėl gali pasisekti susišluoti visus laurus. Nuotaikinga daina ir A. Rybako atliekama smuiko partija be abejonės pavergė žiūrovų širdis. Akivaizdu, jog šią dainą radijo stotys transliuos dar ilgai.

Dainos žodžiai, parašyti pačio Aleksandro, yra apie tikėjimą savimi ir savo paties idėjomis, apie tai, kad žengus vieną žingsnį link savo svajonės tikrai įmanoma ją pasiekti. „Būsiu labai laimingas, jeigu sugebėsiu įkvėpti daugiau žmonių tikėti savo talentu ir išdrįsti savo idėjas ir mintis išrašyti popieriuje!“ – apie savo dainos pagrindinę mintį kalbėjo atlikėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų