A. Kuzmickaitės kolekcijos pristatymas: teatro misterija, elektroninė muzika ir drugelio sparnais plazdantys modeliai (dvi nuotraukų galerijos)

Magiška teatro atmosfera, elektroninė muzika, gyvas dainavimas ir mediniu parketu žengiančios manekenės, demonstruojančios nepriekaištingo kirpimo elegantiškus, bet originaliomis detalėmis puoštus modelius – tokią ypatingą mados šventę kovo 16 dieną „Vaidilos“ teatre surengė talentinga, tarptautinį pripažinimą pelniusi drabužių dizainerė bei teatro kostiumų kūrėja Agnė Kuzmickaitė.

Beveik trys šimtai vakaro svečių turėjo galimybę išvysti naujausią dizainerės darbą – 2013-2014 metų rudens/žiemos pret-a-porter drabužių kolekciją, kurios grožį padėjo atskleisti specialiai šiam renginiui sukurta scenografija, muzika, apšvietimas.

„Jaučiuosi subrendusi asmeniniam mados šou, efektingai garso, vaizdo ir, žinoma, mados sintezei, kuri geriausiai atspindėtų mane. Tai – naujas iššūkis, žingsnis pirmyn“, – sakė A. Kuzmickaitė.

Išskirtinio interjero „Vaidilos“ teatre režisuoti mados šou ėmėsi režisierius Oskaras Koršunovas, o kolekcijos pristatymo metu grojo Lietuvoje gerai žinomo vokalisto Sauliaus Prūsaičio grupė „Happyendless“. Užkulisiuose veiksmus koordinavo manekenė, mados renginių organizatorė Renata Mikalionytė.

REKLAMA

Į renginį susirinko gausus būrys A. Kuzmickaitės kūrybos gerbėjų. Tarp stilingų svečių buvo galima išvysti ir verslininkes Ingą Budrienę bei Dainą Bosas, stilistę Agnę Jagelavičiūtę su mama, modelį, „Pix“ fotostudijos vadovę Eglę Kauneckienę, dizainerę Jolantą Talaikytę, žurnalistą Saugirdą Vaitulionį su televizijos laidų vedėja Egle Skrolyte, dizainerius Egidijų Sidarą ir Aleksandrą Pogrebnojų su žmona manekene Monika Ražiūnaite, žurnalistę Jolantą Svirnelytę, dainininkę, buvusią Seimo narę Donaldą Meiželytę ir daugelį kitų.

Kolekcijos pristatymas prasidėjo teatro misterija: salėje užgesus šviesoms, scenoje pasirodė trys damos XVIII amžiaus stiliaus sukniomis, o elektroninė muzika susipynė su gyvu dainavimu.

Autentišką „Vaidilos“ teatro salę vėl nutvieskus šviesoms, mediniu parketu tarp iš šonų sustatytų žiūrovų kėdžių pradėjo žingsniuoti modeliai, o į juos nuo scenos liko žvelgti tarsi sustingusios damos iš praeities.

Kolekcijoje ruduo/žiema 2013-2014 A. Kuzmickaitė toliau improvizavo specialia technika atliktų trimačių aplikacijų ir savo prekiniu ženklu tapusio drugelio tema, kurdama minimalistinius siluetus iš natūralios vilnos, odos ir kailio.

Spalvos – daugiausia neutralios, balta, kreminė ir juoda, kurias papildo aukso ar sidabro spalvų

Kolekciją vainikavo švelniai rožinės spalvos nuotakos suknelė tarsi iš žiedlapių sudėliotu sijonu ir žemę šluojančiu nuometu.

Pačiai dizainerei pasirodžius su paskutiniu modeliu, salę užpildė ovacijos ir „Bravo!“, o A. Kuzmickaitei jos kūrybos gerbėjų ir draugų teikiamos gėlės vos tilpo į glėbį.

Net ir pasibaigus madų šou, daugelis žiūrovų neskubėjo skirstytis – organizatoriai vaišino gaiviaisiais gėrimais ir šampanu, o vakarą pratęsė gyvos muzikos „Happyendles“ koncertas.

***

Nuo 2006-ųjų savo kolekcijas vilnietė dizainerė pristatydavo didžiausiame mados festivalyje Lietuvoje „Mados infekcija“, dalyvavo tarptautiniuose konkursuose. 2008 m. Berlyne (Vokietija) vykusiame konkurse „Createurope“ A. Kuzmickaitė už kolekciją „Shopoholic“ buvo pripažinta geriausia Europos jaunąja dizainere. 2009 m. žurnalo „Moteris“ rengiamuose „Metų moters“ apdovanojimuose ji pelnė „Metų alternatyvos“ titulą.

REKLAMA

Su garsiausiais šalies teatro režisieriais A. Kuzmickaitė bendradarbiauja jau dešimt metų, spektakliams kuria ne tik kostiumus, bet ir scenografiją, o šiais metais buvo nominuota Auksiniam scenos kryžiui geriausios kostiumo dailininkės kategorijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų