Jau šiandien 19.10 val. šeimos ir švenčių televizija TV3 visus, neabejingus senatvei, prie ekranų sukvies tiesioginei paramos projekto, skirto skurdžiai mūsų šalyje gyvenantiems senoliams, „Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ transliacijai. Labdaros koncertui savo pritarimą išreiškė būrys žinomų šalies žmonių. Tarp jų – TV3 pokalbių laidos „Ką manai?“ vedėja Agnė Armoškaitė, kuri pirmą kartą po ilgos pertraukos pasirodys didžiojoje scenoje kartu su estrados primadona Nijole Tallat-Kelpšaite.

Agnė – socialinių paramos projektų dalyvė. Prieš mėnesį ji tapo TV3 ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos 2011“ geros valios ambasadore, o šiandien visiems Lietuvos garbingo amžiaus žmonėms ji skirs savo dainą. Agnė sako žemai lenkianti galvą paramos projektų iniciatoriams, o labiausiai palaiko tuos, kuriems šiandien šalyje gyventi sunkiausia.

Kartu su estrados primadona N. Tallat-Kelpšaite dainuoti duetu į sceną žengsianti Agnė prisipažįsta, kad dainą „Nereikia ašarų“, kuri puikiai žinoma visiems vyresnės kartos žmonėms, ji dedikuos visiems Lietuvos senoliams, o jaunam žiūrovui žada naują šios dainos skambesį. „Su artimaisiais bendraujame daug, o žinau, kad yra tokių žmonių, kurie nė nepagalvoja apie dėmesį nepažįstamiems vyresniems žmonėms. ‚Nereikia ašarų' dainuosiu visiems rūpesčio, atjautos ir meilės stingantiems Lietuvos senoliams“, – sako Agnė, svajojanti vėl rasti laiko muzikai.

REKLAMA

Apie savo senatvę Agnė kalba labai paprastai ir nuoširdžiai – savo anūkams ji nori būti įdomi mįslė. „Moteris turi būti graži bet kokio amžiaus. Noriu senti oriai – mylėti, turėti duonos ir šviesią žilą galvą“, – šypsosi ji. „Senoliai yra dvejopi: vieni vien tik rūpinasi, kad jų vaikai ir anūkai būtų pavalgę, o kiti savo vaikams nori parodyti visą pasaulį. Dėkoju Dievui, kad mano seneliai buvo tokie. Ir aš tikiuosi tokia būti.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų