„X faktoriuje“ – netikėtos permainos: apie tai svajojo daugelis

Naujasis TV3 televizijos „X Faktoriaus“ sezonas į eterį grįš su trenksmu. Septintojo šou sezono scena atsivers ir iki šiol apie dalyvavimą projekte tik svajojusiems – nuo šiol dalyvauti „X Faktoriuje“ galės visi, sulaukę 12 metų. „Nauja jaunų žvaigždžių karta“ – su tokiu šūkiu muzikinis šou žengia į naują sezoną.

X faktoriaus teisėjai (nuotr. Organizatorių)
27

Iki šiol projekte galėjo dalyvauti tik tie, kuriems yra 16 metų. Jaunesni kurdavo planus ir svajodavo, kaip ateityje užkariaus populiariausio Lietuvoje projekto sceną. Tačiau dabar viskas kitaip. TV3 televizijos projekte gali dalyvauti jaunieji muzikos ir scenos mylėtojai.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. X faktorius grįš atsinaujinęs

„Projektas gyvuoja jau 6 metus ir jo populiarumas tik auga – kasmet sulaukiame vis daugiau ne tik norinčių dalyvauti, bet ir žiūrovų – kiekvieną sekmadienį jį pasižiūri beveik 800 tūkst. žiūrovų, tai yra žiūrimiausias televizijos šou. Kiekvienais metais organizuodami šį projektą pastebėjome, kad užribyje lieka labai daug talentingų jaunų žmonių – penkiolikmečiai, keturiolikmečiai ir jaunesni ne kartą stebino savo pasirodymais, kurie profesionalumu ir kokybe nė kiek nenusileidžia vyresniesiems atlikėjams. Taigi, naujame sezone suteikiame galimybę pasirodyti visiems ne tik talentingiems, bet ir nebijantiems didžiosios scenos – nuo 12 metų. Neabejojame, kad jauniausi dalyviai suteiks projektui naujų, dar ryškesnių spalvų“, – komentavo Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

REKLAMA

„Pasaulio muzikos padangėje žvaigždės jaunėja. Štai 17-metė Amerikos atlikėja ir dainų kūrėja Billie Eilish sudrebino visų šalių dainų topus ir nustelbė ryškiausias pop žvaigždes. Kiekvieną kartą paskelbus apie naująją sezoną, plaukdavo anketos. Prie jų būsimi dalyviai prisegdavo video su savo pasirodymu. Pasižiūrime – tobulas vokalas, sceniška išvaizda, išskirtinumas, tačiau nėra šešiolikos metų... Skaudančia širdimi rašydavome dalyviui ar dalyvei, kad lauksime projekte po kelių metų. Tačiau dabar viskas bus kitaip. Išmušė jaunųjų žvaigždžių valanda. Lietuvoje yra labai daug gerai dainuojančio jaunimo. Metas jam pasireikšti. Vyresniems dalyviams bus su kuo kovoti“, – Arvydui Rimui pritarė „X Faktoriaus“ prodiuseris ir teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

„X Faktoriaus“ režisierius Mindaugas Meškauskas dvejojantiems – dalyvauti ar nedalyvauti – pataria nelaukti rytojaus, o anketą užpildyti jau šiandien. „X Faktorius“ yra pats populiariausias šou Lietuvoje ir, pasak režisieriaus, jau vien dėl to vertėtų jame pradėti savo muzikinį kelią.


Rašyti komentarą...
G
Giedre
2019-04-20 23:12:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar bus dar didesnis mokyklinukų šou. Kaip tas vaikų darželis nusibodo. Visa tai įdomu tik dalyvaujančių vaikų tėveliams. Tai kokio dydžio žiūrovų auditorija, hmmm.... Nusivažiuoja Tv 3.
Atsakyti
-2

T
Trilis
2019-04-21 11:53:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu durnas ar kas tau
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų