Garsus virtuvės šefas liko sužavėtas Meschino: „Būtum tobula žmona!“

Šiandien „Gero vakaro šou“ studijoje tvyros šventinės artėjančių Velykų nuotaikos, džiugins tikri viščiukai, gražūs pasirodymai ir neįtikėtini patiekalai.

Karolina Meschino (nuotr. Organizatorių)
10

Tačiau, kaip bebūtų keista, vaišes šventiniams stalui ruoš ne studijos svečias – garsus virtuvės šefas Lucas Demarco, bet žavioji laidos vedėja Karolina Meschino. Jos kulinariniai gebėjimai nustebins net visko mačiusį profesionalų virtuvės šefą.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gian Luca Demarko apie Karoliną Meschino: „Būtum tobula žmona“

Po nuotaikingo viščiukų pasirodymo ir šmaikštaus pokalbio su Gian Luca Demarko apie jo vaikus, nuostabioji „Gero vakaro šou“ vedėja Karolina pakvies savo kolegas Mindaugą Stasiulį ir Mindaugą Rainį bei studijos svečią Gian Luca pasivaišinti jos gamintais šventiniais patiekalais.

REKLAMA

Karolina stebins valgytojus nešdama vieną už kitą įdomesnį patiekalą. Ant stalo keliaus kepsniai, šaltiena, ypatingu būdu paruošta silkė, įdaryti kiaušiniai, kisielius ir kitokie gardumynai.

Sužavėtas Karolinos vaišių Gian Luca sakė: „Būtum tobula žmona!“.

„Išieškotas skonis, Karolina. Tiesiog fantastika! Niekad negalvojau, kad taip skaniai gamini”, – negailėjo pagyrų ir Justinas Jankevičius.

„Noriu pasidžiaugti fantastiška Karolinos pagaminta vakariene. Džiaugiuosi, kad visi susirinkome“, – sakė Mindaugas Stasiulis keldamas kisieliaus taurę.

Kai jau svečiai buvo beveik sotūs, Karolina nustebino dar vienu patiekalu – patiekė „Netikrą zuikį“ su netradiciniu įdaru. Mindaugas, Justinas ir Gian Luca bandė atspėti, iš kokių ingredientų padarytas patiekalo įdaras.

O ką labiau mėgsta valgyti žymiojo virtuvės šefo vaikai – bulves su lupenomis ar ledus? Ar pavyks jam užrištomis akimis iš būrio vaikų atskirti savo sūnų?

Visa tai ir dar daugiau kulinarinių įdomybių, pokštų ir smagios nuotaikos – šiandien „Gero vakaro šou“ 19.30 val. tik per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų