„Patrulis“ Radzevičius prabilo apie pavydą: su juo gyventi nėra lengva

Kaip ir kiekvieną šeštadienio rytą, rytoj TV3 televizijos žiūrovus žadins kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“, kur laukia azartiška šeimyninė dvikova – dėl geresnio kulinaro vardo susikaus grupės „Patruliai“ atlikėjas Algirdas Radzevičius ir jo žavioji žmona Milisandra. O kuris – mama ar tėtis – gamina geriau, nuspręsti teks geriausiai juos pažįstančiam žmogui – jų dešimtmečiui sūnui Rokui.

Algirdas Radzevičius ir Milisandra Radzevičienė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
35

Žavūs, charizmatiški ir labai dainingi laidos herojai bus nusiteikę itin azartiškai kovai. Milisandra, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene, gamins silkės suktinukus su džiovintais vaisiais, o Algirdas, padedamas „Kamado Bono“ griliaus virtuozo Vadimo Amosovo keps menkę su žolelėmis, pomidorais ir sviestu. Abu patiekalai ne tik gardūs, bet ir puikiai tinkantys artėjančių Kūčių stalui, todėl laidos herojai noriai dalinsis kulinariniais patarimais.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Virtuvės istorijos“

Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė – ne tik stilinga, graži moteris ir puikaus balso savininkė, bet ne ką mažiau veikli moteris nei jos vyras. Milisandra atviraus – savaitgalio rytais kavos į lovą iš vyro ji nesulaukia.

„Šeštadienio rytai dažnai prasideda taip, kad manęs nebūna namuose ir grįžtu tik sekmadieniais po pietų“, – laidoje pasakos Algirdas.

Paklaustas, ar nepavyduliauja tokios žavios žmonos, žinomas vyras neslėps, kad viskas yra priešingai ir pavydo tikrai nejaučiantis.

„Nepavydžiu, aš atvirkščiai didžiuojuosi, kad į mano žmoną kažkas žiūri“, – šypsosis dainininkas.

Muzikos grupės „Patruliai“ narys Algirdas – tikras geros nuotaikos užtaisas, todėl su juo niekada nebūna liūdna. Tačiau vyras pripažįsta, kad jo charakteris – ne iš lengvųjų ir bet kuriai moteriai gyventi su tokiu, kaip jis būtų nemenkas iššūkis. Už kartu praleistą dešimtmetį Algirdas laidoje dėkos žmonai ir jos kantrybei.

REKLAMA

„Mes neseniai atšventėme 10 metų kartu. Labai dėkoju žmonai už jos begalinę kantrybę, nes su tokiu velniūkščiu, kaip aš, gyventi nėra labai lengva“, – gražius žodžius laidoje Milisandrai skirs jos vyras.

Kodėl Algis ir Milisandra Radzevičiai pusryčius valgo atskirai, kokie žinomos poros ateities planai bei kuris iš judviejų gamina geriau – paaiškės jau šį šeštadienį 9 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.

Jau aštuntą sezoną rodoma televizijos žiūrovų pamėgta kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“ ir toliau žada nepamirštamas azartiškas žinomų šalies šeimų bei artimiausius bičiulių kulinarines dvikovas ir gardžiausius patiekalus. Laidos studijoje laidos herojai rungiasi vienas su kitu – padedami kulinarės Ilonos Juciūtės-Čibirkienės ir „Kamado Bono“ grilio meistrų jie ruošia skaniausius patiekalus, kuriuos lydi atviros ir nuoširdžios istorijos, o galiausiai į studiją atvykęs trečiasis laidos svečias turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų