Iš viešumos pasitraukusi „Mis Lietuva“ Chlevickaitė ir vėl pasirodė: spindėjo grožiu

Nekilnojamojo turto srityje dirbanti 1996-ųjų „Mis Lietuva“, buvusi krepšininko Šarūno Marčiulionio ir dainininko Pusho mylimoji Sandra Chlevickaitė jau ne vienerius metus yra nebematoma jokiuose viešuose renginiuose ar vakarėliuose.

Peter De Clercq renginys (L. Kondratės nuotr.)
76

Kažkada dainininkės karjeros siekusi daili bei charizmatiška moteris šiuo metu spaudai jokių interviu nebedalina, rašoma pranešime spaudai.

(76 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iš viešumos pasitraukusi „Mis Lietuva“ Chlevickaitė ir vėl pasirodė: spindėjo grožiu

Šįkart S. Chlevickaitė buvo pakviesta ir apsilankė vieno garsiausių virtuvės šefų, pasaulio barbekiu čempiono, viešėjusio Vilniuje, Peter De Clercq renginyje, sužavėjusiame maisto gamyba besidominčius lietuvius.

Barbekiu šventėje, kurioje gaminti net penki itin skirtingi patiekalai, apsilankė ir ledo skulptorius Mindaugas Tendziagolskis su sužadėtine Gitana bei garsus modelis Gabrielė Gutt.

„Daugelio dalykų, apie ką Peter De Clercq pasakojo, tikrai nežinojau“, - atvirai prisipažino M. Tendziagolskis.

Nors jo maisto ruošimo ant ugnies patirtis ir yra nemenka, nustebino tai, kad profesionalas patarė ant kepsninei įkurti ir maistui paruošti naudojamų malkų užberti šiek tiek prieskonių mišinio. Peter De Clercq per trisdešimt darbo metų yra netgi atradęs ir paruošęs skirtingus mėsai, žuviai, jūros gėrybėms bei kitiems barbekiu skanėstams pagardinti skirtus prieskonių mišinius – jie naudojami ne tik pačiam kepsniui, bet ir anglims, nuo kurių temperatūros priklauso rezultatas.

„Dūmas, kuris glosto ruošiamą patiekalą, yra labai svarbus. Būtent jis valgiui suteikia didelę dalį skonio. Tad, dūmas turėtų būti įvairus. Kvepiantis bazilikais, čiobreliais, kalendromis, šalaviju… Tik reikia atrasti jums patinkantį derinį“, - tvirtino pasaulio čempionas.

Jis pasakojo mokantis paruošti 25 jautienos rūšis. Kaskart, priklausomai nuo to, kokia pasirinkta, naudoja vis skirtingus malkų derinius. Jo mėgiami briketai yra iš kokosų. Specialiu būdu pagaminti barbekiu reikalingi briketai neturi oro tarpu, todėl keturis kartus ilgiau išlaiko reikiamą šilumą. Be to, suteikia kepsniui savitą dūmą.

REKLAMA

Būtent ieškojimais, drąsiais sprendimais ir subtilumu Peter De Clercq pakerėjo M. Tendziagolskį.

Po pasaulį daug keliaujantį modelį Gabrielę Gutt sudomino svečio iš Belgijos patarimas nemarinuoti mėsos. Virtuvės šefo įsitikinimu, tam, kad patiekalas, ruošiamas ant kepsninės, būtų nepakartojamas, reikia tiesiog teisingai pasirinkti prieskonius.

„Neturiu vieno recepto, kaip gaminu kepsnius. Tiesiog eksperimentuoju, todėl kaskart mėgaujuosi vis kitu rezultatu“, - sakė Gabrielė Gutt.

Be prieskonių mišinių malkoms ir mėsai Peter De Clercq rekomendavo atkreipti dėmesį į maisto ruošimo laiką. Jo įsitikinimu, lietuviai yra viena tų tautų, kuri mėgsta perkepti bet kokį barbekiu pasididžiavimą – jautieną, antieną, avieną ar žuvį.

„Vos keletas minučių ir mėsa tikrai būna tinkamai paruošta“, - patikino virtuvės profesionalas, išleidęs 17 knygų, kuriose supažindina su įvairiomis barbekiu ruošimo paslaptimis.

Pirmoji Peter De Clercq knyga sulaukė milžiniško pasisekimo – ji parduota 240 tūkst. egzempliorių tiražu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų