12-metė T. Cruise ir K. Holmes dukra užaugo: turi ypatingą troškimą

Tikriausiai daugelis prisimena gražuolę aktorių Tomo Cruise ir Katie Holmes dukrą Suri. Mergaitė jau nuo mažiausių dienų buvo beprotiškai lepinama.

Tom Cruise, Katie Holmes, Suri Cruise (tv3.lt fotomontažas)
54

Ji nuolat dėvėdavo dizainerių kurtus drabužius, o ir jos gyvenimas, atrodo, priminė tikrą pasaką.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 12-metė T. Cruise ir K. Holmes dukra – neatpažįstama: turi ypatingą troškimą

Vis dėlto pasirodo, kad tėvams pasukus skirtingais keliais, pasikeitė ir idealus Suri gyvenimas. Mergaitė, kaip įprasta, po skyrybų ėmė gyventi su mama, vis dėlto tėtis ir toliau išliko ypatinga jos gyvenimo dalimi.

Deja, panašu, kad aktorius to paties apie dukrą pasakyti negali. Nes nė nepaisant daugybės jos rašomų laiškų, skambučių ir bandymų susisiekti, T. Cruise ilgą laiką dukrą ignoravo.

Taigi nors kiekvieną mėnesį jis gali net 10 dienų praleisti su dukra, ilgą laiką jis šia privilegija nesinaudojo, taip beprotiškai liūdindamas savo mieląją dukrą.

To priežastys gali būti įvairios, vis dėlto labiausiai tikėtina, kad prie to prisidėjo T. Cruise naujasis tikėjimas – scientologija. Šio tikėjimo žmonėms liepiama nutraukti visus ryšius su tais, kurie jo neišpažįsta.

Vis dėlto artimi Cruise šeimos šaltiniai tikina, kad prieš kelias savaites T. Cruise vis dėlto pabandė su dukra atnaujinti ryšius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų