Nėštumas daro stebuklus: po grožio procedūros V. Siegel suspindėjo grožiu

Sparčiai populiarėjanti vizažo specialistė Greta Vireliūnaitė-Kalinauskienė užsitarnauja vis didesnį pramogų pasaulio žvaigždžių pasitikėjimą. Žinomos moterys prieš šventes, renginius bei fotosesijas skuba pas meistrę užsiregistruoti ne tik nepriekaištingam makiažui, bet ir šukuosenai.

Karališkas Viktorijos Siegel savaitgalis (nuotr. asm. archyvo)
55

Vakar įspūdingai atrodžiusi labdaringame Gala renginyje atlikėja Liepa Norkevičienė atskleidė, kad prieš tai irgi svečiavosi G. Vireliūnaitės-Kalinauskienės studijoje. O šiandien nustebinta liko ir verslininko Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel. Pirmagimio besilaukianti būsima mama sužibo pritrenkiančiu įvaizdžiu.

 

(55 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Besilaukianti Viktorija Siegel suspindo makiažo meistrės rankose

„Tu auksarankė!!!“ – meistrę gyrė liaupsių dėl nepriekaištingos išvaizdos sulaukusi V. Siegel.

Beje, tai nebe pirmas kartas, kuomet verslininko sužadėtinė pagalbos kreipiasi būtent į šią meistrę. Prieš neseniai vykusį humoristinį šou „#ManTaiGeriau“ būsima mama meistrės pageidavo ir makiažo, ir šukuosenos.

G. Vireliūnaitės-Kalinauskienės darbu mėgavosi ir neseniai antrąjį vaiką pagimdžiusi buvusi merginų grupės „Olialia pupytės“ narė Marina Bui-Velečkienė. Į vizažistės rankas dar nėštumo laikotarpiu pakliuvusi moteris pražydo. Grožio specialistė žinomą moterį papuošė ilgomis, lengvomis garbanomis ir precizišku, šviesiu makiažu. Puikiai atrodanti dviejų vaikų mama įsiamžino fotosesijoje tarp žiedų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų