N. Kidman ir T. Cruise‘o dukra užaugo: šiandien garsių tėvų neprisileidžia

Garsių Holivudo aktorių – Tomo Cruise‘o ir Nicole Kidman – dukra Isabella užaugo. Šiandien merginai – 24-eri, tačiau žinomi tėvai jos gyvenime liko it šešėlis.

26

Isabella Jane Cruise – nerodo didelio noro matytis nei su tėvu, nei su garsiąja mama. Per svarbiausią jos gyvenimo dieną – vestuves su vyru, IT specialistu Maxu Parkeriu – svečių sąraše nebuvo jos tėvų.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Kidman ir T. Cruise‘o dukra užaugo: garsiausių tėvų neprisileidžia

T. Cruise‘as ir N. Kidman merginą įsivaikino 1992-aisiais. Po trejų metų aktoriai įsivaikino ir berniuką Connorą. Tačiau iš pažiūros idiliškas šeimos portretas netrukus subiro – viena garsiausių pasaulyje aktorių porų 2001-aisiais išsiskyrė.

Šiandien Isabella išpažįsta tą patį tikėjimą, kaip ir jos tėtis – scientologiją. Manoma, kad atotrūkiui nuo šeimos didelę įtaką padarė būtent ši naujai išpažįstama religija.

Keli artimi šaltiniai paviešino, kad Bella sunkiai sutaria su gausia šeima, nors ji pati teigia, kad „mes kalbamės, gi jie mano tėvai“. Paklausta, ar kada nors supažindins savo vyrą su garsiais tėvais, Isabella buvo griežta.

„Visko gali būti, tačiau poreikio nėra. Jie yra paprasti žmonės“, - trumpai atkirto mergina.

Dabar jauna pora stengiasi kuo mažiau laiko leisti su savo šeima, atsisako priimti finansinę pagalbą, tad į darbą keliauja autobusu ar traukiniu, gyvena trijų kambarių bute.

Tuo tarpu N. Kidman viename interviu prisipažino, jog sutarti su visais savo vaikais – tikras iššūkis. Pasak aktorės, jai reikia nemažai pastangų išsaugoti ryšį su Isabella ir Connoru.

„Turiu keturis vaikus, ir yra labai svarbu su jais palaikyti ryšį, – sakė aktorė. – Žinoma, rašinėju jiems žinutes, tačiau neleidžiu šiam dalykui užvaldyti mano gyvenimo.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų