Pamačiusi retušuotas nuotraukas modelis pakraupo: nepanašu į mane

Kad kuriant modelių fotosesijas naudojamos nuotraukų retušavimo programos, žinoma seniai. Nėra ką slėpti, dėl idealaus kadro fotografai pasiruošę įdėti visas pastangas.

Iskra Lawrence (nuotr. Instagram)
27

Tik labai maža dalis kadrų žurnalų puslapiuose ar iškabose yra be jokių pataisymų. Odos glotninimas, liekninimas – fotošopo meistrų kasdienybė.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamačiusi retušuotas nuotraukas modelis pakraupo: nepanašu į mane

Visgi pasitaiko ir tokių atvejų, kai fotošopiniai pataisymai būna tokie ryškūs, kad modeliai gali ir įsižeisti. Pavyzdžiui, apvalių formų modelis Iskra Lawrence savo socialine veikla stengiasi moterims įskiepyti kuo pozityvesnį požiūrį į savo kūną. Paskutinė fotosesija tapo puikiu pavyzdžiu, kad idealas – neegzistuoja.

Putlusis modelis čia atrodo visiškai neatpažįstamai. Jau nežiūrint į ypač glotnią odą, kuri ją paverčia kone plastikine, Iskros kūno formos perpus lieknesnės.

„Galbūt tuomet ir buvau šiek tiek lieknesnė, tačiau skirtumas tarp tikrosios manęs ir manęs nuotraukoje – milžiniškas. Ir ši glotni oda tikrai nėra mano. Tai – kompiuterinės programos vaisius. Taip pat nėra paakių „maišelių“. Iš tiesų, čia neliko nieko, kas primintų, jog šioje nuotraukoje užfiksuota aš. Visiškai nepanašu į mane. O kas blogiausia – aš norėjau taip atrodyti“, – „Instagram“ dalindamasi nuotrauka komentavo Iskra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų