Garsiausių šalies boksininkų mylimosios ir žmonos – įspūdingo grožio moterys

  Praėjusį savaitgalį įvykusių tarptautinio bušido turnyro „King of Kings“ (KOK) kovų metu visas dėmesys buvo skirtas stipriausiems. Vilniuje vykusiame renginyje sėkmė šypsojosi šalies žymiausiems bokso titanams, tačiau jie pritars, kad už pergales turi dėkoti ne tik sau ar komandai.

Garsiausių šalies boksininkų mylimosios ir žmonos – įspūdingo grožio moterys  (nuotr. asm. archyvo)
42

Po sunkių treniruočių, pergalių ar nepasisekimų jie grįžta namo – pas savo artimiausius žmones. Boksininkų žmonos ar mylimosios dažnai savo vyrus palaiko ir tiesiogiai, matydamos, kokius išbandymus jiems tenka atlaikyti

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsiausių šalies boksininkų mylimosios – viena už kitą gražesnės

Tad šį kartą kviečiame susipažinti su moterimis iš didžiosios raidės, kurios netiesiogiai kovoja net smarkiau. Galerijoje išvysite nenugalimo čempiono Sergejaus Maslobojevo sužadėtinę Airinę, su kuria boksininkas augina sūnų, Tado Jonkaus žmoną Dainora, kuri taip pat daug laiko praleidžia sporto salėje.

REKLAMA

Nuostabia mylimąja gali pasigirti ir kikboksininkas Julius Mocka, kuris širdies draugę Viktoriją Šaulytę atrado TV3 projekte „2 Barai”.

Vyrą Karolį Liukaitį salėje dažnai palaiko ir žmona Jurgita, o savo palydą turi ir Henrikas Vikšraitis. „KOK“ metu jį palaikė salėje žmona Akvilė su pirmagimiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų