9 uošvės ir anytos iš pragaro (I) Atsikratyti marčios su smogiko pagalba ar paversti ją verge?

1. Anyta, nusprendusi marčios atsikratyti padedant smogikui

Manote, kad jūsų uošvė ar anyta yra bloga? Na, tikėkimės, kad ji bent nebandė jūsų nužudyti. 2013 metais 70 metų amžiaus močiutė buvo apkaltinta pasamdžiusi smogiką, kuris turėjo atsikratyti jos marčia. Diana Reaves Costarakis tariamai pasakė užsimaskavusiam agentui, kad jei jis nenužudys nurodytos moters, ji tai padarys pati.

D. Costarakis teigė, kad jos sūnaus žmona yra alkoholikė, kuri planavo palikti vyrą ir pasiimti vaiką į Koloradą. Angela Costarakis teigia nieko nežinojusi apie jai anytos rengtą mirtiną staigmeną. Ji tvirtino, kad vos prieš tris savaites anyta ją apkabino ir džiaugėsi, kad jos yra geros draugės.

D. Costarakis užsimaskavusiam policininkui tariamai pasiūlė 5 tūkst. JAV dolerių užmokestį. Ji jam sumokėjo 1,5 tūkst. grynaisiais ir tariamai pasakė, kad vietoj likusios sumos jis galės pasiimti nužudytosios papuošalus.

2. Anyta 13 metų vertė vergauti trijų sūnų žmonas

Pagal teismo pateikiamą informaciją žiauri anyta Anglijoje su savo sūnų žmonomis elgėsi kaip su „šunimis ir vergais“. Vieną iš moterų jie dieną naktį vertė siūti. Naseebah Bibi tariamai savo valdžią įrodinėjo jėga ir grasinimais – trys jaunos moterys 13 metų buvo visiškai nuo jos priklausomos.

REKLAMA

Trys moterys – Nagina Akhtar, Tazeem Akhtar ir Nisbah Akhtar – į Didžiąją Britaniją atvyko iš Pakistano pagal iš anksto suplanuotas santuokas ir tikėjosi laimingai gyventi su savo vyrais. Tačiau 63 metų amžiaus N. Bibi namuose Blackburne jos buvo ne tik laikomos tarsi nelaisvėje, bet ir išnaudojamos, atskirtos nuo pasaulio.

Tazeem Akhtar, į Britaniją atvykusi 2001 metais, sužinojo, kad jos vyras Nahimas jau turi partnerę ir du vaikus, tad nė neplanavo gyventi su ja. Jos skambučiai buvo sekami, iš namų jai buvo leista išeiti tik vieną kartą ir nuolat teko kęsti mušimą, jei atsisakydavo dirbti.

Nagina ištekėjo už N. Bibi sūnaus Fahimo – nuo tada, kai į Angliją atvyko 1993 metais, jai buvo nurodyta visą laiką siūti. Moteris už pinigus turėjo siūti ir dieną, ir naktį. Tik uždarbio, žinoma, ji nematydavo – viską pasiimdavo anyta. Po aštuonerių metų gimus vaikui anyta pasisiūlė jį prižiūrėti, nes Nagina turėjo „toliau siūti“.

Trečioji marti Nisbah į N. Bibi namus atvyko 2005 metais, kai ištekėjo už Nadeem. Ji tariamai negalėjo naudotis telefonu ir buvo mušama.

Moterų kančios baigėsi 2006 metais, kai Naginos sūnus vaikų lopšelyje auklėms papasakojo, kad močiutė muša mamą.

3. Anyta, sūnaus nuotaikai atsiuntusi šiurkštų laišką

Kai jos niekinantis elektroninis laiškas apie etiketą paplito visame pasaulyje, Carolyn Bourne pagarsėjo kaip anyta pabaisa.

2011 metais 60 metų C. Bourne savo tuometinei būsimai marčiai Heidi Withers, kuri jų namuose praleido priešvestuvinį savaitgalį, parašė elektroninį laišką. Jame moteris kritikavo H. Withers elegancijos stoką ir pavadino ją idealia kandidate televizijos šou, kurios metu merginos siunčiamos į gerų manierų mokyklą. „Pats laikas, kad tau kas nors paaiškintų apie geras manieras. Akivaizdu, kad jų neturi, ir man dėl to tavęs labai gaila“, – aiškina būsima anyta.

C. Bourne taip pat rašo, kad 29 metų moteris, dirbanti asmenine asistente Londone, yra turtų medžiotoja su skoniu, kurio negali sau leisti patenkinti. „Aš suprantu, kad tavo tėvai neturi didelių galimybių prisidėti prie vestuvių. Tai nėra nieko blogo, išskyrus tai, kad pagal nutylėjimą jie galėjo sutaupyti pinigų dukrų vestuvėms. Jei tai tiesa, būtų labai gražu, jei sumažintum savo užgaidas ir planuotum kuklias vestuves, kurios atitiktų pajamas“, – negaili kritikos C. Bourne.

REKLAMA

Šokiruota H. Withers šį laišką persiuntė savo draugėms, o šios pasidalino su pažįstamomis merginomis. Po kelių dienų laiško ištraukos buvo skaitomos per pagrindinių Didžiosios Britanijos rytinių programų naujienas, išspausdintos daugelyje laikraščių ir pristatomos įvairiausiuose internetiniuose puslapiuose tiek Anglijoje, tiek ir Indijoje bei Australijoje.

Po kelių mėnesių pora vis tik susituokė, o C. Bourne vestuvėse nedalyvavo.

4. Anyta, nusprendusi anūką maitinti krūtimi

Įsivaizduokite, kad duodate savo anytai palaikyti savo kūdikį ir po kelių akimirkų pamatote, kad ji bando jį maitinti krūtimi. Būtent tai nutiko jaunai mamai, kuri prastai sutarė su savo anyta.

Pasak šokiruotos motinos, močiutė bandė kūdikį maitinti viena ir kita krūtimi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų