Atskleistos gėdingos Tomo Cruise‘o paslaptys: dukra tėčio nematė net 3 metus

Holivudo aktorius Tomas Cruise‘as (54) be abejonės verčia žavėtis tūkstančius moterų visame pasaulyje. Visgi, kaip pranešama, žvaigždė nėra toks šventas, kaip gali atrodyti.

Tomas Cruise'as su dukra Suri (nuotr. SCANPIX)
17

Su savo 10-mete dukra Suri, kurios susilaukė su aktore Katie Holmes (37), vyras nesimatė net 3 metus, praneša „US Weekly“.

Pasak artimo šeimos draugo, garsus vyras ne tik nesimatė su savo dukra, tačiau jai net nepaskambina telefonu. Kitas šaltinis patvirtino šį faktą ir sako, jog aktorius visai atitolęs nuo savo ankstesnės šeimos.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleistos gėdingos Tomo Cruise‘o paslaptys: dukra tėčio nematė net 3 metus

Paskutinį kartą vyras su savo dukra nufotografuotas būtent prieš 3 metus Disnėjaus pasaulyje, Floridoje. Tuo metu Suri buvo 6-eri metukai. Nuotraukose aktorius laisvalaikį leidžia ne tik su dukra, bet ir buvusia žmona K. Holmes.

Manoma, kad atotrūkiui nuo šeimos didelę įtaką padarė naujoji T. Cruise‘o religija – scientologija.

REKLAMA

Scientologijos sekėjai tiki, kad ši religija suteikia nuodugnų supratimą apie „žmogaus tikrąją dvasinę prigimtį“. Tačiau galimybė prieiti prie aukščiausių šios Bažnyčios sluoksnių įmanoma tik už stulbinamo dydžio įmokas, tad daugelis šio judėjimo iškiliausių veikėjų yra itin turtingi ir garsūs žmonės – kaip aktorius Willas Smithas ir jo šeima.

T. Cruise‘as ir K. Holmes susitikinėti pradėjo 2005 metais. Netrukus tais pačiais metais, gruodį, pora prisipažino, jog laukiasi.

2006 metais pora susituokė, tačiau po 6 metų K. Holmes užpildė skyrybų prašymą. Nuosprendis buvo įvykdytas per mažiau nei dvi savaites.


Rašyti komentarą...
N
Nesusipratimas
2016-08-19 22:05:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis dar ne bunkeryje?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų