81-erių senolė prabilo apie lytinį gyvenimą su 36-erių vyru ir ištiktą santuokos krizę: viskas baigėsi dėl mažos smulkmenos

Visos Europos dėmesį praėjusiais metais patraukusi 81-erių britės ir 36-erių egiptiečio meilės istorija – vis dar apkalbų centre. Pora jau kurį laiką negali susitikti dėl to, kad sutuoktinis niekaip negauna vizos atvykti į JK, o štai senolė liūdi – jaučiasi itin vieniša ir išsiilgusi savo jauno vyro.

16

Iris Jones iš Somerseto ir jos berniukas-žaisliukas Mohamed Ahmed Ibriham ne kartą TV laidose atviravo apie savo nuostabius santykius: romantiškus pasimatymus, ilgus pokalbius ir pašėlusį seksą.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 81-erių senolės ir 36-erių vyro santuoką ištiko krizė: prabilo apie problemas

„Niekas šalia manęs nebuvo 35-erius metus. Įsivaizduojate? Aš buvau vėl lyg nekalta. Pirmam kartui sunaudojome labai daug lubrikanto“, – populiarioje rytinėje TV laidoje yra sakiusi Iris.

Tačiau viskas baigėsi dėl mažos smulkmenos: Iris jau kiek pabodo ir per sunku kaskart skraidyti į Egiptą, o jos sutuoktinis niekaip negali to padaryti legaliai.

Sutuoktinio vizos gaminimo eiga kol kas visiškai sustabdyta dėl neviešinamų priežasčių, todėl Mohamed privalo likti savo tėvynėje.

Pora praėjusiais metais susipažino „Facebook“ ir, nieko nelaukę, susiplanavo pirmąjį pasimatymą. Jiedu iki šiol sulaukia daug kritikos net iš moters artimųjų, kad žavingas egiptietis senolei apsuko galvą tik dėl finansinės naudos, tačiau ji spjauna į tokias kalbas ir tvirtina, kad jau seniai jos niekas taip nemylėjo.

Moters 53-ejų sūnus „Sun Online“ kalbėjo, kad šie keisti santykiai suskaldė visą giminę.

„Kažkada ji buvo užsiminusi, kad susirašinėja su vyru iš Egipto. Nežinojau nei kiek jam metų, nei kas jis, pernelyg į tai nesigilinome. Vieną dieną ji atėjo ir pasakė, kad viskas įsimylėjo ir skrenda pas jį. Kai išsiaiškinome visas detales, mes buvome šokiruoti. Juk ir taip aišku, ko siekia tas vyras“, – mamos meilės santykiams kritikos negaili sūnus.

Šaltinis: anglija.today

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie poros santykius bei gyvenimą.

Prisimindama pirmąsias jų intymias jų akimirkas Iris sakė: „Tai buvo neįtikėtina. Vėl pasijutau kaip mergelė. Tai nebuvo lengva, bet jaučiausi mylima ir geidžiama“.

REKLAMA

Iris sako, kad juos palaimino 70-metė Mohamed motina, kuri sakė, kad jų jausmai įsiliepsnojo greitai „kaip ugnis namuose“. Iris dabar taupo pinigus, kad galėtų grįžti į Egiptą ir ištekėti už Mohamedo.

Deja, bet Mohamedas prarado darbą bandydamas praleisti kuo daugiau laiko su Iris, praneša „Sunday Mirror“. Jis tvirtino, kad nėra suinteresuotas imti pinigų iš Iris, kuri gyvena iš invalidumo pašalpos ir 200 svarų sterlingų per savaitę pensijos.

Jis sakė: „Meilė neturi amžiaus ir nežino ribų. Iris ir aš pastebėjome, kad gerai supratome vienas kitą ir pajutome švelnumą. Man nerūpi niekieno nuomonė, nes aš žinau, kas yra gerai.“

Iris teigė, kad jos du sūnūs, 54 metų Stevas ir 53 metų Darrenas, išreiškė susirūpinimą, tačiau ji teigia, kad jų meilė yra tikra, o Mohamedas netgi pasiūlė pasirašyti priešvedybinę sutartį.

Ji sakė: „Jei jis veda mane dėl mano turtų, jam teks nusivilti, nes aš gyvenu iš pensijos. Aš daug metų praleidau stengdama padaryti kitus žmones laimingus. Dabar noriu ištekėti už vyro, kurį myliu, kol nespėjau mirti.“


Rašyti komentarą...
A
Aldona
2021-01-26 16:46:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai visoki aktoriai ,muzikantai ir kito rango aukštuomenė gyvena 30 ir50metų skirtumu,nieko nešokiruoja...atrodo kad taip ir turi būti...
Okada paprasti žmonės pamilsta vienas kitą su amžiaus skirtumu,tai visus jau šokiruoja...
Nepavydėkit žmonėm meilės ,o geriau palinkėkim jiems laimės.
Atsakyti
-1

X
Xc
2021-01-24 20:54:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsivemt norisi nuo tokių rašliavų.
Atsakyti
-1

B
Bar
2021-01-24 21:38:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
"kol nespėjau mirti..."
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų