R. Mikelkevičiūtė su „Mamų unija“ kviečia padėti sunkiai sergantiems vaikams

Šalyje prasideda kasmetinė labdaros ir paramos fondo „Mamų unija“ akcija, kurios metu pirkdami specialiu ženklu pažymėtas prekes žmonės remia onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Šiemet surinktas lėšas „Mamų unija“ planuoja ir toliau skirti Kauno klinikų Onkologijos skyriaus korpusui, kuriame gydomi vaikai.

Rūta Mikelkevičiūtė (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)

Vienos iš „Mamų unijos“ steigėjų, LNK televizijos laidų vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės teigimu, už šiuos pinigus buvo įrengta palata sergantiems vaikams Kauno klinikų Onkologijos skyriaus korpuse, nupirkta reikiamos įrangos, baldų, vaistų. Pasibaigus akcijai ir vėl planuojama padėti Kauno klinikoms.

„Nuo labdaros ir paramos fondo įkūrimo visuomenės požiūris į onkologinėmis ligomis sergančius vaikus labai pasikeitė. Įvairios fondo kartu su partneriais vykdomos socialinės akcijos ne tik padeda surinkti taip reikiamų lėšų, bet ir ugdo supratimą, atjautą visuomenėje, padeda atkreipti dėmesį į šią sunkią ligą“, – sako R. Mikelkevičiūtė.

Ji džiaugiasi, kad kasmet prie akcijos prisijungia vis daugiau Lietuvos įmonių. Šiemet tai bendrovės „Amber Pasta“, „Malsena Plius“, „Druskininkų Rasa“, „Vilniaus majonezo gamykla“, „Rokiškio pienas“, „Vilniaus Pergalė“, „Nematekas“ ir „Vičiūnų“ įmonių grupė. Jų produktai prekybos tinklo parduotuvėse pažymėti aitvaro ženklu, o dalis lėšų nuo kiekvienos parduotos prekės bus skirta sunkiai sergantiems vaikams. Prekybos tinklas MAXIMA prie „Mamų unijos“ akcijos šiemet prisijungia jau ketvirtus metus iš eilės.

REKLAMA

LNK yra nuolatinė „Mamų unijos“ informacinė partnerė, žiūrovus kviečianti pirkti aitvaro ženklais pažymėtas prekes.

Žmonės aukoja noriai: tai jiems papildomai nieko nekainuoja, tereikia pirkti specialiai pažymėtą prekę ir parama tuos, kuriems jos labiausiai reikia, pasieks iškart po Naujųjų Metų. Paramos akcija prekybos tinkle vyksta iki gruodžio 31 dienos.

Labdaros ir paramos fondas „Mamų unija“, įsteigtas fotomenininkės Eglė Mėlinauskienės ir žurnalistės Rūtos Mikelkevičiūtės, rūpinasi vėžiu sergančiais vaikais ir juos auginančiomis šeimomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų