Nepilnametės britės vis dažniau darosi abortus

Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos statistikos duomenimis, abortų skaičius tarp nepilnamečių bričių, kurioms nėra ir 14 metų, padidėjo daugiau nei 20 proc., palyginti su 2008 metais.Daugiausiai nėštumas - nutraukiamas

Pranešama, kad abortų skaičius išaugo įvairiuose amžiaus grupėse. Be to, nerimą kelią ir tas faktas, kad didesnė dalis nėštumo baigiasi abortu būtent nepilnamečių paauglių tarpe.

Londono Higienos ir tropinės medicinos mokyklos seksualinės sveikatos profesorė Kaye Wallings sakė: „Abortų skaičius 14 metų mergaičių grupėje „pakartoja“ tuos pačius rodiklius ir 18- kos metų merginų tarpe, nes daugiausiai nėštumas–nutraukiamas.“Motinystė lengva ranka „iškeičiama“ į abortus

„Merginos turi teisę rinktis gyvenime, todėl dažniau motinystę „iškeičia“ į abortus. O mūsų pagrindinis uždavinys–lytinis paauglių švietimas ir didesnis kontracepcijos priemonių naudojimas. Kitaip tariant, kad jos išvengtų nėštumo tada, kai to nenori“, - sakė Šeimos planavimo asociacijos vadovė Julia Bantly.

Leidinyje rašoma, kad D.Britanijoje vien 2008 metais buvo atlikta apie 200 tūkst. abortų. Tai reiškia, kad  2,5 proc. daugiau nei 2007 metais.

Vis dėlto didžiausias abortų skaičius užfiksuotas 19- kos metų merginų tarpe: 36 iš 1000 merginų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų