Ką apie žmogų byloja jo šešėlis?

Saulėtą dieną šešėliai gatvėje lydi žmones ir gyvūnus, supa medžius. Jie atsiranda ir kambaryje, uždegus elektros lemputę. Taigi, kur yra šviesa, ten atsiranda ir šešėliai. Šešėlis taip pat yra ir judesio palydovas. Be šviesos ir judesio nebūtų šešėlio. Ar šešėlis yra tik neryškus vaizdo pėdsakas ar jame vis dėlto slypi tam tikra informacija? Šįkart TV projekto „Ekstrasensų mūšis. Kontinentų kova“ kūrėjai ekstrasensams sugalvojo šviesos ir šešėlių išbandymą.

Šešelio neįmanoma pajausti, neįmanoma paliesti. Fizikai sako, kad tai – tiesiog optinis reiškinys. Tačiau aiškiaregiai mano kitaip. Tai, kad šešėliuose slypi informacija, ekstrasensai bandys įrodyti šį šeštadienį Pirmojo Baltijos kanalo mistiniame šou „Ekstrasensų mūšis. Kontientų kova".

„Žmogaus šešėlis įkūnija jo jausmus ir emocijas. Todėl pagal šešėlį galima papasakoti apie žmogaus praeitį ir ateitį“, – tvirtina šou dalyvė iš Jamaikos Di Kler.

Su ja taip pat sutinka Maja Dzišvili iš Gruzijos, kuri įsitikinusi – šešėlis, kaip ir nuotrauka teikia informaciją.

REKLAMA

Kad išsiaiškintų tiesą, projekto kūrėjai sugalvojo fantastišką eksperimentą. Kambaryje, kuriame vykdomas eksperimentas pastatyti penki video ekranai. Už keturių iš jų – tikri žmonės, už penkto – projektorius, kuris rodys ekrane anksčiau nufilmuoto žmogaus šešėlį.

Pirmiausia ekstrasensams reikės pasakyti, už kurio ekrano nieko nėra. O po to, stebint šešėlį, pasakyti kuo daugiau apie žmogaus praeitį ir ateitį.

„Jis nerūko, sportuoja...“, – pradėjo savo spėjimą vienas iš aiškiaregių ir pasirodo buvo teisus. Šio konkurso herojumi tapo choreografas, projekto „Šoka visi“ komisijos narys Vladislavas Jama. Vienas laidos dalyvis nepabūgo papasakoti keleto žinomo šokėjo ateities detalių: „Jus lydės didelė sėkmė. Dviejų metų laikotarpyje susilauksite dviejų vaikučių – berniuko ir mergaitės“.

Kaip Vladislavas reaguos į ekstrasensų prognozes ir kuris dalyvis apibūdins laidos herojų tiksliausiai? O taip pat ar pavyks aiškiaregiams nuraminti gedinčios motinos širdį, kurios sūnus žuvo  mįslingomis aplinkybėmis?

Įtampa projekte „Ekstrasensų mūšis. Kontinentų kova“ vis auga. Užduotys, kurias dalyviams ruošia mistinio šou kūrėjai vis sunkėja. Ir neveltui, juk nuglės stipriausias iš stipriausiųjų. Įtampos ir netikėtumų kupina laida jau šį šeštadienį 20:25 per PBK.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų