Neramių sielų iš anapus šėlsmas – sunkus išbandymas net ekstrasensams

Nors sunku tuo tikėti, daugelis ekstrasensų ir parapsichologų teigia, kad šalia mūsų egzistuoja paralelinis pasaulis, kuriame gyvena ir vystosi kitos gyvos būtybės. Yra daugybė kolektyvinių stebėjimų, mokslinių eksperimentų patvirtinančių paralelinio pasaulio egzistavimą. Susitikimai su negatyviosiomis anapusinėmis jėgomis dažniausiai lydimi nemalonių ir net tragiškų įvykių. Ką daryti, kai namuose gyventi tampa nebepakenčiama? Kai visą šeimą puola ligos, o medikai neranda jokių negalavimų priežasčių? Kodėl namuose genda buitinė technika, dūžta indai, plyšta spintoje kabantys drabužiai? Kodėl vienas po kito miršta daugiabučio kaimynai?

Į visus šiuos, tikrai ne pačius lengviausius klausimus, bandys atsakyti mistinio šou „Ekstrasensų mūšis. Kontinentų kova“ dalyviai jau šį šeštadienį 20:25 per Pirmąjį Baltijos kanalą. Stipriausi įvairių pasaulio šalių ekstrasensai, tapę šio šou nugalėtojais savo šalyse, susidurs su blogio jėgomis iš anapus.

Pagalbos į ekstrasensų mūšio kūrėjus kreipėsi moteris, viena auginanti du paauglius vaikus. Šeimą kamuoja nepaaiškinami negalavimai: skrandžio, galvos skausmai, alpimas, nemiga, panikos priepuoliai. Medikai neranda ligos priežasčių, neurologai taip pat teigia, kad šie žmonės yra sveiki.

REKLAMA

„Žmonės, kurie gyveno čia anksčiau irgi labai kentėjo. Blogis gyvena šio buto sienose, ne tik čia, kaimynai taip pat kenčia, nors pats namas stovi geroje vietoje. Jums tiesiog reiktų šį butą parduoti, bet kentės naujakuriai", – vos peržengęs namų slenkstį kalbėjo ekstrasensas iš Kazachstano.

Anot buto šeimininkės baisiausias akimirkas šeima išgyvena naktimis. Moteris spėlioja, gal dėl keistų nutikimų namuose kaltos netoli namų esančios kapinės. Norėdama padėti nelaimingiems buto gyventojams, ekstrasensų mūšio kūrybinė grupė įtaisė kambariuose video kameras su specialiais judesį fiksuojančiais davikliais.

„Tai, ką užfiksavo kameros šiame bute nakties metu, sunku paaiškinti. Akivaizdu, kad šiame bute kažkas dar yra, davikliai fiksuoja judesį, matome keistą lyg vaiduoklio atvaizdą. Tačiau, kaip mokslininkas, esu linkęs ieškoti tikrųjų šio reiškinio priežasčių", - sako fizikos matematikos mokslų daktaras, eksperimento skeptikas ir komisijos narys Igoris Plinto.

„Matau čia mirusias, ramybės nerandančias vėles. Bloga energija visame bute. Jums gresia mirtina grėsmė. Man atrodo, kad pikčiausia iš čia esančių vėlių – vienos moters vėlė. Ji kelia didžiausią triukšmą, yra agresyvi, gadina jūsų daiktus“, - sako gruzinė Maja Dzedešvili.

Kodėl išbandymo metu dužo buto veidrodžiai? Kas išgąsdino net didžiausius laidos skeptikus ir ar pavyko ekstrasensams padėti kenčiančiai šeimai? Visi atsakymai naujame „Ekstrasensų mūšis. Kontinentų kova" sezone jau šį šeštadienį 20:25 per Pirmąjį Baltijos kanalą.

Užs. nr. 0025r


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų