REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį sekmadienį į „Lietuvos talentų“ sceną lips akordeonistas Vytenis Danielius. Vaikinas yra multiinstrumentalistas – groja net keturiais instrumentais – ir sako, jog nuolat stengiasi mokytis ko nors naujo. 

Jau šį sekmadienį į „Lietuvos talentų“ sceną lips akordeonistas Vytenis Danielius. Vaikinas yra multiinstrumentalistas – groja net keturiais instrumentais – ir sako, jog nuolat stengiasi mokytis ko nors naujo. 

REKLAMA

„Labai nekantrauju, jaudulys yra. Visą dieną sėdžiu namie ir galvoju, kaip patobulinti pasirodymą. Turėjau gal 15 pasirodymo variantų, išsirinkau tą vienintelį. 

Save priskiriu prie tos kategorijos, kuri eina nugalėti. Dalyvauju jau antrą kartą, o kaip ir kiekviename muzikiniame konkurse, siekiu aukščiausio įvertinimo. Bet kokiu atveju, suprantu, kad gali būti įvairiai, bet dedu visas pastangas ir labai tikiu savimi“, – įspūdžiais prieš pusfinalį dalijasi Vytenis. 

Pasak muzikanto, dalyvavimas „Lietuvos talentuose“ – jo ilgametė svajonė, kurią itin palaiko ir jo šeima:

„Tai yra mano vaikystės svajonė, būdamas paauglys žiūrėjau šį projektą ir galvodavau, kad reikia sudalyvauti, bet neleisdavau sau to daryti, nes nesijaučiau turintis pakankamai patirties. Dabar jaučiu, kaip būtų smagu, jei pavyktų pasiekti žmones visoje Lietuvoje. 

REKLAMA
REKLAMA

Mano šeima visuomet mane visapusiškai palaiko, jie yra patys nuoširdžiausi mano patarėjai, kritikai. Mano šeima nėra muzikantai ir tai, mano nuomone, yra nuoširdžiausias klausytojas“. 

REKLAMA

Vytenis Danielius groja net keturiais instrumentais – akordeonu, saksofonu, gitara ir fortepijonu, taip pat dainuoja. Paklaustas, kaip viską spėja, šypteli – to paslaptis slypi planavime ir didžiuliame nore.  

„Aš esu alkanas potyrių. Tos įvairios veiklos mane įkvepia mylėti muziką ir keistis. Gyvenu muzikoje, būtų sunku apsiriboti vienu instrumentu. Iš gyvenimo imu kuo daugiau, aktyviai keliauju, palaikau fizinę formą. 

Aš labai daug planuoju. Viską, ką dabar darau su koncertine veikla, suplanavau jau prieš 10 metų. Būdamas 15-os supratau, kad noriu groti ne tik akordeonu. 

REKLAMA
REKLAMA

Mano didžiausias įkvėpėjas, kai buvau vaikas, buvo mano brolis, nes jis irgi grojo akordeonu. Aš mažas net nežinojau kitų instrumentų, nes negalvojau apie juos“, – prisimena vaikinas. 

Tiesa, gebėjimas groti daug instrumentų atneša ir kurioziškų situacijų: „Aš turiu viduje labai didelį norą viskam. 

Man įdomu kiekvieno instrumento subtilybės, jaučiu didelį malonumą, kai mane kviečia koncertuoti, o aš paklausiu, kokio instrumento jiems reikia. Tada būna įvairus gyvenimas, vieną dieną groju akordeonu, kitą – gitara. Groju ir daug stilių. 

Sako, kad nėra lengva pragyventi iš muzikos, ir aš su tuo sutinku. Jaučiuosi saugesnis, kai esu universalus“, – pasakoja Vytenis Danielius. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vytenis ne tik muzikuoja, bet ir sportuoja – pasak jo, tai daryti pradėti paskatino ne kas kita, o koronaviruso pandemija. Na, o ateityje jis svajoja įvaldyti ir dar vieną įgūdį: 

„Kaip ir daugelis žmonių, pradėjau per pirmąjį karantiną. Kai prasidėjo karantinas, žmonės rado laiko pagalvoti, ko reikia jų kūnui. 

Taip ir aš atradau sveiką gyvenseną, suformulavau naujus įpročius, pradėjau grūdintis. Grūdintis eketėje, kai viskas uždaryta – didžiausia pramoga. Labai daug emocijų. 

Kai būnu šiltuose kraštuose, degu noru tobulėti banglenčių sporte. Tai – vaikystės užgaida“, – išduoda Vytenis Danielius.

Multiinstrumentalisto Vytenio Danieliaus pasirodymas „Lietuvos talentuose“ – jau sekmadienį 19:30, per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų