Rašyti komentarą...
išganymo akcija
Protingi į tokius pinigų plovimus nekreipia demesio- perjungia kanalą, o debilui, auskink neiskines, nesupras, kas is tiesu slepiasi po aferisto/aferistes snukio ir sypsenu.
@Lt pilietis Ajskei ce pedokonservu bairis mum kabynti makaruonus.Patis durnei a mumi lajko durneis.Mes pruotingi jus patis durnei.
kelintais metais per mirtis ir kraują į [Lietuvos] žemelę atkeliavo [KATALIKYBĖ]??
@JŪS SATANŲ kolaborantai Tai metais, kai išstūmė beraščių barbarų pagonybę.
Kai visi už viską atsiskaitys ir kaip sakant už savo įdėtą triūsą tai sunku nuspėti kiek tiems vaikučiams liks .
kaip miela ...sveikatos visiems !
Lietuva ožu kraštas ir palaiko nacistus nesigedinkit smeikit ta veliava ukrareiho su svastikom ir taip jau ausis fašizmo pilnumoi išlindo pribaltu šalyse
@Ant egles svastika Tau iš subinės rašizmas lenda.
Man kuo toliau tuo labiau vaidenasi, jog aukojimo renginiai prisidengiant vaikais, karu, maru ar kt. yra ne kas kita, o neaišku iš kur gautų pinigėlių legalizavimo būdas. Tai gerai, kad tik vaidenasi!
Geda valstybei, kad vargani zmones dar turi aukot vaiku gydimui, cia dar karta zmones isprievartauti valdzios ir visokiu apsimetusiu aktyvistu, o kur dar sito reikalo skaidrumas. Neaukoju ir nereikia siu rinkliavu is nuskurdusiu zmoniu kaulyt.
@Jo cia prievarta kokia ,kas nori tas aukoja..
KUR VALSTYBE ,KRUMUOSE KAI VISADA SAU ATLYGINIMAM KELTI TIK TURI PINIGU IR KARUI REMTI,RENGINIAM PASVAISTYTI MILIJONU SAVIEM PADALINTI ISSIGIMELIAI.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų