„2 Baruose“ įsiplieskė aršus ginčas: Ernestą užsipuolusį barmeną Žygis išvadino šiukšle

Antradienio vakarą realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ juodųjų stovykloje įsiplieskė tikra drama: Aurimas, anksčiau tv3.lt interviu prisipažinęs, kad jam patinka kurta intrigas, puolė vienišą trijų vaikų mamą Ernestą, klausinėdamas, kam ji gimdė tiek vaikų ir piktindamasis, kad Ernesta išvalo jo priterštą kambarį.

„Davai, pažaidžiam. Mane jau apėmė azartas“, – išgėręs Aurimas mėgino išprovokuoti Ernestą.

„Aš nežaidžiu“, – atšovė jam ši.

„Tai kam tu atėjai čia? Kur tavo vaikai?“ – ginčą audrino Aurimas.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvis Žygis

„Tu durnas gal? Pas senelius mano vaikai,“ – supyko Ernesta.

Čia įsikišo ir tame pačiame kambaryje buvęs Žygis, gerai sutariantis su Ernesta, nurodęs Aurimui, kad šis klausimas visai nevykęs:

„Čia tas pats, kaip paklausti, kur tavo merga. Galvok, ką šneki, nes vis tiek su moterimi šneki“, – sakė šis.

Pyko, kad tvarko

Tačiau Aurimas taip nepaliko – jaunuolis tikrai norėjo išprovokuoti vyriausią projekto dalyvę. Jis jos klausė, ar ši anksčiau buvusi bare ar klube, kur buvo šou barmenų, prašė jos išvardinti tas vietas, tačiau Ernesta nepasidavė provokacijai.

REKLAMA

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvė Ernesta

Vėliau vyras ėmė priekaištauti Ernestai, kad ši, nors atėjusi į šou sakė nebūsianti kitiems dalyviams mama, tačiau tvarko būstą niekieno neprašoma.

„Tu manai, kad mes nemokame visko sutvarkyti? Kodėl, kai truputį išpyliau, ėmei tvarkyti?“ – pyko Aurimas.

„Aš čia miegu, aš čia ir tvarkausi, tavo kambario aš netvarkau“, – atsakė jam Ernesta.

Čia vėl įsikišo Žygis, paklausęs Aurimo, ar yra blogai, jeigu žmogus nori kažką kitam išvalyti. Ginčas tęsėsi toliau, kol galiausiai Ernesta nebeištvėrė ir susinervinusi išbėgo rūkyti į lauką, ten verkė.

Žygis supyko

Tuo metu Žygis mokė Aurimą, kad šis nusileistų ant žemės ir nedarytų problemos iš to, kad Ernesta išvalė jo išlaistytą gėrimą.

„Jeigu žmogus išvalė, tu jai tik „ačiū“ turi pasakyti, o ne pi**i jai protą, kodėl ji bl** nuvalė stalą. Seni, aš visada ginsiu moterį, o tu šlykščiai su moterimi bendrauji. Šlykštus tu bachūras esi, kaip tu bendrauji su boba, tai yra šlykštu. Žmogus tau nori padėti, tu „ačiū“ pasakyk, o ne stumk. Aš nesiklausau tavęs, tu šiukšlė esi“, – karščiavosi Žygis.

Vėliau, dar pasiginčijus, Aurimas ilgą laiką sėdėjo nuščiuvęs, kol kiti baro dalyviai pradėjo linksmai pokštauti iš naujosios šou dalyvės šlepečių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų