„2 Barų“ dalyvė apie Žygį: iki vyro jam dar toli

Sekmadienį iš realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ iškritus geriausiai gražuoliuko Žygio draugei Ernestai, ši apie dainorėlį prabilo kitaip. Matyt, prie pakitusios moters nuomonės apie jaunuolį prisidėjo ir tai, kad Žygis atsisakė pakeisti ją ant karštosios kėdės, ką jam siūlė projekto organizatoriai.

„Jis dar nėra vyras. Iki vyro jam dar toli – po iškritimo kalbėjo Ernesta, prisipažinusi, jog tikėjosi, kad Žygis priims iššūkį ir ją pakeis. – Čoa aš įsitikinau, kad tai, ką jis pasako, negalima laikyti už tikra.“

Žygis atsisakė pakeisti moterį, nurodydamas, kad su Renaldu išmėginti jėgas norėjo anksčiau, prieš keletą savaičių, o dabar situacija pakito – Renaldas jam pasirodė per stiprus konkurentas.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jaunas „2 Barų“ Žygis – tikra Justino Bieberio kopija

„Yra akivaizdu: kaip jam reikia, jis prie tavęs, kaip jam reikia – prie Simonos. Jis su Simona lygiai taip pat žaidžia. Šiuo metu tai yra tiesiog patogus žaidimas. Tas yra, kad „jeigu mes nuskriaudėm Simoną, tai dabar aš pabūsiu geras, didvyris“, – negailėjo kritikos Ernesta.

Jai taip pat nepatiko ir tai, kad, kuomet dalyviai turėjo rungtis purve, Marijus su Žygiu ėjo pirmi, o Simona su Ernesta sekė iš paskos – vyriškumo vyriausia projekto dalyvė pasigedo ir čia.

REKLAMA

Žygis praėjusią savaitę buvo susipykęs su Ernesta ir net buvo neaišku, kam jis padės minusą, tačiau vėliau Žygio minusas atiteko Simonai ir bičiulių draugystė, atrodo, buvo išlikusi. Tačiau dabar, panašu, kad po projekto žadėję bendrauti dalyviai išbraukė vienas kitą iš savo artimųjų rato visiems laikams.

 


Rašyti komentarą...
x
xxx
2016-08-11 18:48:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisingai Ernesta pasakė, Žygis tik liežuviu sugeba malti, o taip ,pasirodo,bailys,tai ko pliurpi,jeigu bijai sėsti ant kėdės
Atsakyti
0

.
....
2016-08-11 21:50:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad ir Ernesta ne šventa. Planavo su Žygiu likt finale tik dviese. Tai ji labai gerutė?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų