18-metė susitikinėja su 7 už ją vyresniais turtuoliais: pildo jų fantazijas ir tikisi ištekėti

Kol vieni baigę mokyklas ar universitetus ima siekti karjeros aukštumų, kiti renkasi kuo įmanoma lengvesnį kelią link turtų bei šlovės. Ir nors sunku tuo patikėti, tačiau dvigubai ir trigubai turtingesnių norų įgeidžius tenkinančios merginos šiandien yra kasdienybė.

4

Vienos 18-metės istorija sukrėtė užsienio žiniasklaidą.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 18-metė susitikinėja su 7 už ją vyresniais turtuoliais: pildo jų fantazijas ir tikisi ištekėti

Koledže besimokanti Valentina tikina turinti kur kas prabangesnį gyvenimą nei jos bendraamžiai. Netrukus ją bus galima išvysti BBC laidoje „Secrets of Sugar Baby Dating“, kurioje ji papasakos visas savo gyvenimo subtilybes.

Jauna mergina kas mėnesį gauna tūkstančius, tiesa, tam, ką ji daro, ryžtųsi ne visi. Valentina pasakojo, kad šiuo metu bendrauja su 7 už ją kur kas vyresniais turtuoliais. Visiems jiems – kiek daugiau, nei 40 metų. Negana to, jiems patinka ją matyti kaip mokyklinukę, todėl ši su mielu noru rengiasi būtent taip, kaip jos yra prašoma.

Jauna mergina tikina, kad tokios merginos, kaip ji, iš vieno vyresnio vyro per mėnesį hali gauti vidutiniškai 3000 svarų, na o susitikinėdama net su 7, per mėnesį ji gali uždirbti beveik 50 tūkst. svarų.

Negana to, kad visuomet kišenėje turi krūvas pinigų, mados paslapčių besimokanti Valentina mėgaujasi ir tuo, ką mato savo spintoje, mat yra apipilama dovanomis. Kai kurios jos suknelės, kuriomis puošiasi eidama vakarienės, kainuoja net virš tūkstančio.

„Jei pamatau kažką, kas man patinka, duodu vyrui užuominą. Paliečiu jo petį, metu ryškų žvilgsnį. Visa tai laikoma flirtu. Mėgstu apsipirkinėjimą sieti su seksualiniais pojūčiais, nes vyrai – seksu varomi kūriniai“, – sako Valentina.

Jauna mergina pripažįsta, kad su visasi vyrais palaiko seksualinius santykius, tačiau tai nenusibosta, mat kartais jai tenka kurti įvairias roles.

„Žinoma, kad aš noriu su jais miegoti ir nuplėšti nuo jų rūbus – tai santykiai, kaip ir bet kurie kiti“, – tikina 18-metė.

Ir negana to, kad visuose šiuose santykiuose svarbiausi yra pinigai, Valentina tikina, kad tai yra normalūs santykiai, o vyresni vyrai – jai prie širdies.

„Niekuomet negalėčiau susitikinėti su savo amžiaus vaikinu, nes jų motyvai labai skiriasi nuo manųjų. Jie mieliau sėdėtų namie ir žaistų kompiuterinius žaidimus“, – sako ji.

REKLAMA

Mergina atskleidė, kad mylimiausiam iš jos meilužių, yra 47 metai, ir šiam išėjus į pensiją, ji tikisi už jo ištekėti, nepaisant to, kad per mėnesį šiuo metu jį mato vos 3-4 kartus.

„Vyrams nereikia moters, kuri grįš namo ir viskuo skųsis bei pridės papildomo streso gyvenime. Jie nori kažko, kas jiems įkvėptų jaunystės pojūtį“, – sako Valentina.

Tiesa, vis didesnį uždarbį susikraunanti mergina ateityje tikisi sukurti ir savo mados ženklą, o pinigai, kuriuos gauna iš pasimatymų, tam tik pagelbėtų.


Rašyti komentarą...
M
Mergyte,
2019-06-15 20:43:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panaudok uzdirbtus pinigus teisingai. Sukneles dar ne viskas. Jei busi ismintinga, tie pinigai tau pades susikurti patogu gyvenima be skurdo.
Atsakyti
-2

O
Onutė
2019-06-17 11:33:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekvienas sukasi kaip moka
Atsakyti
0

A
Ali
2019-06-18 18:02:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Piskis kol jauna poto pis tave gyvenimas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų