Galkinas prabilo apie kitą mylimosios Pugačiovos pusę: papasakojo, kokia ji yra

Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova kartu yra devynerius metus. Žinoma pora ir toliau spinduliuoja meile vienas kitam bei pagarba. Vyras taip pat nenustoja žavėtis mylimąja bei neseniai prabilo apie tai, kokia ji yra namuose bei atskleidė laimingos šeimos receptą.

Maksimas Galkinas, Ala Pugačiova bei vaikai (nuotr. Instagram)
9

Apie tai pranešė portalas starhit.ru.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Galkinas prabilo apie kitą mylimosios Pugačiovos pusę: papasakojo, kokia ji yra namuose

Alos Pugačiovos kolegos vieningai kalba apie griežtą jos temperamentą. Ir tik 44 metų Maksimas Galkinas ją žino iš visiškai kitos pusės. Dainininkė jam atsiskleidžia visai kitomis spalvomis. Ji rūpinasi juo ir be galo myli. 

„Kai pirmą kartą pamačiau Alą, aš, kaip ir kiekvienas žmogus, kuris kalba rusiškai, norėjau ją pažinti. Beveik iš karto atsirado sielų giminystė“, – dalijosi Maksimas.

Dabar 71 metų primadona vengia socialinio gyvenimo, mieliau visą dėmesį skiria dukrai ir sūnui. Tačiau prižiūrėti namus jiems padeda ir jiems dirbantys asmenys.

„Ji gamina gardžiai. Ala yra nuostabi šeimininkė. O kai gyvenome bute Maskvoje, mes neturėjome nei vieno tarno. Viską darėme patys. Natūralu, kad dabar mums reikia pagalbos, kuomet turime namą ir vaikus“, – sakė žvaigždė.

M. Galkinas taip pat pasidalijo ir laimingos šeimos receptu: „Svarbiausia yra mylėti ir nemeluoti vienas kitam. Malonu būti bendraminčiais... Visi žino, kad aistra greitai praeina. Tikiu, kad jausmai žmogui bei meilė bendraminčiams nepraeina bėgant metams, jie tik stiprėja. Jūs išaugate į žmogų ir esate vienos visumos dalis. Neįsivaizduoju gyvenimo be Alos“.

Jis taip pat mano, kad jeigu ne mylimoji, jo vaikai nebūtų tokie nuostabūs.

„Jei ne Ala, vaikai nebūtų tokie nuostabūs. Kitas dalykas, už kurį esu dėkingas jai –  tai, kad ji toleruoja mano nuobodulį “, – juokėsi M. Galkinas.

 

 


Rašyti komentarą...
O
Ogi
2021-01-05 10:43:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku, kad pasauly yra tokių porų! Daugiau mylinčių porų , nebus nei karo, nei koronos :)
Atsakyti
-5

N
Nu
2021-01-05 00:04:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nerijus,tau nereikes jos birbinti,asile!
Atsakyti
-19

Z
Z
2021-01-05 08:58:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iki, to baisuoklio jum labai toli.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų