Neįtikėtinas stebuklas: nepažįstamas žmogus padovanojo butą vienišai mamai, kuri gaisro metu neteko namų

Pernai rudenį sudegė trijų vaikų motinos Anos Petjajevos namas. Gyvenamąjį plotą padegė neadekvatus kaimynas, kelerius metus priekabiavęs prie šeimos. Moteriai, likusiai be stogo virš galvos, buvo pasiūlyta įsikurti nakvynės namuose ir išsiųsti vaikus į globos namus.

Asociatyvi (nuotr. SCANPIX)

Šią istoriją publikavo portalas starhit.ru.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, jog prieš trejus metus siuvėja Anna Petjajeva neteko sutuoktinio, liko viena su maža dukra ir sūnumis.

Nepaisant visų sunkumų, ji nusprendė atremontuoti būstą, pasistatė priestatą prie namo bei naujai jį įkūrė. Rodėsi, kad po mažu jų gyvenimas gerėja. Tiesa, pasirodo, kad viskas pasisuko netikėta linkme. Šeimyna turėjo neadekvatų kaimyną, kuris grasino jos vaikams: „Jūs visi mirsite, o aš čia gyvensiu“.

Tai tęsėsi du metus. Našlė pažymi, kad ji ne kartą kreipėsi į policiją, tačiau kaimyno veiksmuose jie neįžvelgė nieko nusikalstamo.

Galiausiai neadekvatus kaimynas padegė jų namus. Gaisrininkams nepavyko apsaugoti namo bei jame esančio turto. Viskas sudegė.

Šeima tiesiogine to žodžio prasme liko be nieko. „Man pasiūlė apsigyventi bendrabutyje ir išsiųsti vaikus į vaikų namus, kol aš viską restauruosiu. Bet aš neturiu už ką remontuoti: aš kiekvieną mėnesį duodu 17 tūkstančių rublių už paskolą, mokėsiu dar trejus metus. Namas tiek nukentėjo, kad pigiau pastatyti naują “, – apgailestavo vieniša mama.

Moteris paprašė pareigūnų pagalbos, tačiau jai padėjo tik ne pelno siekianti organizacija „Vaikų ir šeimos svajonių centras“, kuomet paskelbė savo istoriją socialiniuose tinkluose.

Po mėnesio našlė sužinojo, kad slaptas geradaris jiems davė dviejų kambarių butą. Be to, naujas būstas yra netoli dukters darželio ir vyresniųjų kolegijos. Dabar šeima Naujuosius metus sutiks ne tik kartu, bet ir erdviuose apartamentuose.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų