Kankinanti liga, tragiška mylimosios baigtis ir kaltinimai žmogžudyste: Carrey gyvenimas – spalvingas

Komiko Jimo Carrey gyvenimas – išties spalvingas. Garsus Holivudo aktorius prieš daugelį metų buvo tikras svajonių jaunikis – mielas, simpatiškas ir humoro jausmo nestokojantis aktorius pavergė tūkstančių merginų širdis. 

9

Tačiau aktoriaus gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Kanadoje gimęs vyras jaunystėje sunkiai vertėsi, turėjo gyventi gatvėje, vėliau jį aplankė išsvajota šlovė.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Visą gyvenimą kankinanti liga, tragiška mylimosios baigtis ir kaltinimai žmogžudyste: Carrey gyvenimas – spalvingas

Vaikystėje J.Carrey buvo diagnozuotas ADHD (aktyvumo ir dėmesio sutrikimas). Dėl šio smegenų sutrikimo jis negalėjo susikaupti ir buvo nuolat hiperaktyvus. Aktorius yra atviras dėl savo būklės ir naudojasi savo garsiu vardu norėdamas atkreipti dėmesį į šią problemą.

Jo talentas žavėjo, todėl apie Jimo gabumus netrukus pasklido kalbos. Šlovė aplankė greitai, todėl netrukus jis vis dažniau pelnydavo pagrindinius vaidmenis, kvietimus apsilankyti raudonojo kilimo renginiuose.

Karjeros pradžioje jį lydėjo jo pirmoji žmona, padavėja Melissa Womer ir jų dukra Jane Erin Carrey. Kai mažylė gimė, Jimui buvo vos 25-eri, tad augdama turėjo išgyventi labai daug. Jos tėvai po aštuonerių metų išsiskyrė, o tėtis po metų susirado kitą mylimąją. 2015-aisiais iš gyvenimo pasitraukė jo mylimoji Cathriona White. Moteris tąkart išgėrė mirtiną dozę receptinių vaistų.

Ilgą laiką Jimas Carrey buvo kaltinamas dėl netyčinės žmogžudystės, tačiau kiek vėliau kaltinimai subliuško ir byla buvo nutraukta. Jimą ilgus metus taip pat kankino depresija, todėl artimiesiems teko išgyventi jo nervinius priepuolius ir pykčio audras.

2019-aisiais aktorius suspindo „Auksinių gaublių“ ceremonijoje, kurioje pasirodė su nauja širdies drauge. 58-erių žinomas vyras žingsniavo su 22 metais jaunesne aktore Ginger Gonzaga. Pirmą kartą viešai pasirodžiusi pora neslėpė savo jausmų ir meiliai glaustėsi ant raudonojo kilimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų