„The Roop“ apsisprendė: atskleidė, ar dalyvaus „Eurovizijos“ konkurse

Grupė „The Roop“ visai neseniai atskleidė savo gerbėjams, jog ketina kitąmet dalyvauti „Eurovizijos“ dainų konkurse.

„The Roop“ (M. Penkutės nuotr.)
8

Šią žinią jie paskelbė socialiniame tinkle.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „The Roop“ apsisprendė: atskleidė, ar dalyvaus „Eurovizijos“ konkurse

„Klausimas, kurį girdime nuo pat pavasario bus atsakytas dabar – mes apsisprendėme dalyvauti Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Turime dainą ir viziją. Tikimės, kad tai taps Euro-vizija“, – intagrame rašė grupė.

2021-ųjų metų „Eurovizija“ turėtų įvykti jau gegužės 22-ąją dieną, skelbia eurovision.tv. Tiesa, kad dainos išties nuskambėtų, organizatoriai parengė net 4 scenarijus, kaip būtų galima to pasiekti.

Scenarijus A

Remiantis šiuo scenarijumi, „Eurovizija“ būtų organizuojama taip, kaip ir ankstesniais metais. Konkursas turėtų įvykti Roterdame su 9 šou (įtraukiant ir repeticijas). Čia turėtų pasirodyti atlikėjai su pilnomis delegacijomis, taip pat turėtų netrūkti ir renginių. Tiesa, šis scenarijus labiausiai priklauso nuo to, kokia bus situacija dėl koronaviruso, taip pat ar bus rasta vakcina.

Scenarijus B

Remiantis šiuo scenarijumi, visi, dalyvaujantys Roterdamo „Eurovizijoje“, turėtų visuomet laikytis saugaus, 1,5 m atstumo. Nepaisant to, vis tiek vyktu 9 šou, o žiūrovai galėtų viską stebėti – tiesa, jiems taip pat reikėtų laikytis saugaus atstumo. 

Vis dėlto kiekvienos šalies delegaciją šiuo atveju turėtų sudaryti mažiau žmonių. Įvairūs renginiai Roterdame tokio scenarijaus metu taip pat būtų pritaikyti pagal situaciją. Tiesa, remiantis B scenarijumi, tektų sumažinti ir dalyvių, stebėsiančių „Euroviziją“, skaičių.

Scenarijus C

Šis scenarijus skelbia tai, kad tie atlikėjai, kuriems nebus galima atvykti į Roterdamą dėl pandemijos, savo pasirodymus turės atlikti iš savo šalių. O tiems, kurie keliauti galės, bus suteikta galimybė pasirodyti gyvai „Eurovizijos“ scenoje Nyderlanduose. 

 Scenarijus D

Jei pasaulyje ir vėl pasikartotų 2020-ųjų situaciją, konkurso rengėjai šįkart žada konkurso neatšaukti – vietoje to visi atlikėjai pasirodys tiesiogiai iš savo namų. 

Tiesa, kaip nutiks iš tiesų, paaiškės tik 2021 metų pirmaisiais mėnesiais.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų