Aštrių pojūčių pasiilgusiems žiūrovams – istorija, kuri nepalieka abejingų

Žiūrovams, pasiilgusiems aštresnių pojūčių ir įtempto siužeto, TV3 šį savaitgalį siūlo didžiulio susidomėjimo sulaukusį filmą apie nusikalstamą pasaulį – „Iš meilės Pablui“.

„Iš meilės Pablui“  (nuotr. Organizatorių)

Filmas paremtas tikrais faktais, įvykiais ir veikėjais, o jo veiksmas vyksta saulėtoje Kolumbijoje.

Bene garsiausias pasaulyje narkotikų imperijos vadovas Pablo Eskobaras iki šiol kelia itin didelį susidomėjimą, jo gyvenimo istorija tapo įkvėpimu ne vienam filmui ir knygai. Biografinė drama „Iš meilės Pablui“ yra paremta 2008 metais išleistais ir bestseleriu tapusiais žurnalistės Virginia Vallejo memuarais „Mylėti Pablą, nekęsti Eskobaro“, kuriuose ji nupasakojo savo ir  P. Eskobaro meilės istoriją bei atskleidė jo spalvingą gyvenimą ir ne eilinę asmenybę.

„Iš meilės Pablui“

Pablo išsiskyrė ir itin stipria charizma, ir prieštaringu elgesiu: jis ne tik užsiėmė narkotikų prekyba, organizavo žiaurias žudynes, bet ir statė mokyklas, ligonines, bažnyčias, rūpinosi vargšais, o kur dar politinė veikla, ryšiai su skirtingų šalių prezidentais, aukštus postus užimančiais politikais ar Karibų diktatoriais. Tad filme „Iš meilės Pablui“ žiūrovai išvys ir žiaurų narkotikų prekeivių pasaulį, ir aistringą meilės istoriją.

Pablo Eskobaro vaidmenį atliko vienas talentingiausių aktorių – Javieras Bardemas, o žurnalistę įkūnijo žavingoji Penelope Cruz.

„Iš meilės Pablui“ –  šeštadienį (lapkričio 21) 22.40 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų