Williamas niekuomet nebuvo pirmoji Kate meilė: atskleidė, kas jai sudaužė širdį

Nepaisant to, kad žiniasklaidoje visais laikais rašyta apie didžiulę Kate Middldeton meilę Williamui ir jos sudaužytą širdį, kai princas kuriam laikui nusprendė moterį palikti, jis vis dėlto buvo ne vienintelis vyras, užgavęs jos jausmus.

Kate Middleton ir princas Williamas (nuotr. SCANPIX)
4

Pirmoji K. Middleton meilė – visai ne princas Williamas.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Williamas niekuomet nebuvo pirmoji Kate meilė: atskleidė, kas jai sudaužė širdį

Būdama 19-os, Kate susitikinėjo su Harry Blakelocku, su kuriuo susipažino Marlborough koledže. 

O neseniai duodamas interviu, bendras jų draugas išdavė ir daugiau įdomių detalių apie Kate santykius. Anot jo, Kate stipriai „užkibo“ ant ledo ritulio kapitono Harry, kai laiką leido Florencijoje, turėdama laisvus nuo mokslų metus.

„Ji visuomet apie jį kalbėdavo – atrodė, kad jis jai rimtai įstrigo į galvą. Tuo tarpu jis būdavo tai šaltas, tai ir vėl jausmingas, tad ji nuolat kalbėdavo apie tai, kaip jį susigrąžinti“, – pridėjo šaltinis.

Apie Kate pirmąją meilę yra rašiusi ir karališkosios šeimos ekspertė, Katie Nicholl. „Jis buvo vienintelis vaikinas, apie kurį ji kalbėdavo, nors nemanau, kad tarp jų buvo kažkas rimto“, – rašė autorė.

Nepaisant to, Kate savo kambariokėms nepaliaudavo apie jį šnekėti, nė nepaisant to, kad jis buvo pirmas vyras, kuris sudaužė jai širdį.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad neseniai suėjo 10 metų po Kate ir Williamo sužadėtuvių. 

Tąkart, kai Williamas pasipiršo Kate, jiedu davė interviu žiniasklaidai, kurio kai kurias vietas verta atsiminti ir praėjus 10 metų.

REKLAMA

Kaip princas Williamas pasipiršo?

„Tai įvyko prieš 3 savaites, atostogų Kenijoje metu. Mes kartu turėjome šiek tiek privataus laiko, kurį leidome kartu su draugais. Tuo metu supratau, kad laikas pagaliau yra tinkamas. Mes jau kurį laiką kalbėjome apie santuoką, tad tai nebuvo didelė staigmena. Nusivežiau ją į labai gražią vietą Kenijoje ir pasipiršau“, – sakė princas Williamas.

Williamas labai jaudinosi dėl žiedo

„Savo kuprinę maždaug 3 savaites visuomet nešiojau visur, kad ir kur beeičiau, ir iš tiesų jos nepaleidau. Žinojau, kad jei ji dingtų, atsidurčiau bėdoje, nes viskas, ką suplanavau, buvo idealu. Girdime daugybę baisių istorijų apie piršlybas, ir kaip jos nueina šuniui ant uodegos – tačiau viskas praėjo labai labai gerai, ir man buvo labai malonu, kad ji pasakė „taip“, – lemtingą momentą prisiminė princas.

Kate turėjo nemalonų nutikimą su mama

„Iš tiesų buvo gana nemaloni situacija, nes aš žinojau, kad Williamas [prieš pasipiršdamas] atsiklausė mano tėčio, tačiau nežinojau, ar tai žinojo mano mama. Grįžau iš Škotijos ir mano mama neleido man suprasti, ar ji žino, ar ne. Tad mes žiūrėjome viena į kitą ir jautėmės gana nemaloniai. Tačiau galiausiai buvo nuostabu jai viską pasakyti, ir ji buvo dėl mūsų be galo laiminga“, – sakė K. Middleton.

Kaip Kate susipažino su Williamu?

„Manau, kad pirmąkart kai tave pamačiau, buvau visa raudona, nes tuo metu bėgau, o taip pat su tavimi susipažinti man buvo nedrąsu. Tačiau Williamo kurį laiką [universitete] nebuvo, tad turėjau laiko daugiau apie jį sužinoti. Tačiau artimais draugais tapome labai greitai“, – pridėjo K. Middleton.

REKLAMA

Kaip Kate iš tiesų jautėsi išsiskyrusi?

„Tuo metu nebuvau labai laiminga, tačiau galiausiai tai padarė mane stipresniu žmogumi. Atrandi tokių dalykų apie save, kokių nemanei turintis. Manau, kad santykiai gali žmogų išnaudoti, kai esi jaunas, tad laiką sau tikrai įvertinau, nors tuo metu taip ir negalvojau“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų