Amžinos sužadėtinės etiketę nešiojanti Shakira: „Santuoka mane baugina“

43-ejų atlikėja Shakira su mylimuoju futbolininku Gerardu Pique skaičiuoja dešimtmetį kartu, tačiau nekalba apie vestuves.

Shakira (nuotr. SCANPIX)
13

Pora susipažino „Waka Waka“ vaizdo klipo filmavime. 2010-aisias FIFA pasaulio taurės čempionatas suvedė Shakirą ir Gerardą, tačiau jie vis dar nėra susituokę. Pora augina du sūnus, šešerių Milaną ir ketverių Sasha.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Amžinos sužadėtinės etiketę nešiojanti Shakira: „Santuoka mane baugina“

Dešimt metų už mylimąjį vyresnė atlikėja sako, kad santuoka ją gąsdina: „Nenoriu, kad jis mane matytų kaip žmoną. Noriu, kad jis mane matytų kaip mylimąją, merginą.“ 

„Mes niekuomet nebuvome tradicinė pora, – žurnalui „Viva“ kalbėjo moteris. – Mes neturime rašytinių įsipareigojimų, sutartų užduočių, tačiau abu stengiamės vienodai skirti laiko vaikams, palaikome vienas kitą ir sulaukiame daug pagalbos iš mūsų šeimos.“

Tiesa, apie tai, kad nenori ištekėti Shakira yra pasisakiusi ne kartą. Kai moteris buvo susižadėjusi su Antonio De La Rúa, dainininkė pareiškė, kad santuoka jai atrodo visiškai neromantiška ir todėl ji neketina stoti prieš altorių.

„Mūsų ryšys labai romantiškas ir aš noriu būti amžina jo drauge. Pasipuošti balta suknele gal ir romantiška, tačiau pati santuoka tėra sutartis – o tai visiškai neromantiška. Aš jam pasakiau – neleisk mums niekada susituokti, viskas tampa paprasčiau.“, – tada kalbėjo Shakira.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų