Sunki Hadid seserų mamos dalia: iš išorės spindinti, viduje – patyrusi daugybę skaudžių išgyvenimų

Hadid šeima jau kurį laiką žinoma ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje, o manekenės Bella ir  Gigi – patys tikriausi šių laiko supermodeliai. Vis dėlto ne ką mažiau yra ir jų mama Yolanda.

Bella Hadid, Yolanda Hadid ir Gigi Hadid (nuotr. SCANPIX)
8

Moteris yra ne tik modelis, bet ir ne vieno realybės šou žvaigždė, o jos meilės santykiai buvo plačiai aptarinėjami ir užsienio žiniasklaidoje.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sunki Hadid seserų mamos dalia: iš išorės spindinti, viduje – patyrusi daugybę skaudžių išgyvenimų

Prieš 9 metus moteris susituokė su žinomu muzikantu Davidu Fosteriu, ir nors vestuvės buvo išties įspūdingos, deja, 2015 jiedu pasuko skirtingais keliais.

Vestuvėse dalyvavo net 120 kviestinių svečių, o Yolandos dukros – Bella ir Gigi – tapo pamergėmis. Taip pat šventėje dalyvavo ir tokie žinoma veidai, kaip Michael Buble ar Donna Summer.

Įdomu tai, kad Davidas ir Yolanda susipažino per buvusį Yolandos vyrą Mohamedą, kuris yra jos vaikų – Bellos, Gigi ir sūnaus Anwaro – tėvas.

Yolanda Hadid, David Foster ir Bella Hadid

Kaip pati Yolanda rašė savo tinklalapyje, kartu su Davidu jiedu buvo nusprendę savo santykių neskubinti. Negana to, Yolanda vyrui liepė pasirašyti net kelis „įsipareigojimo kontraktus“.

Tačiau po kurio laiko jiedu nustojo skaičiuoti kartu praleistas minutes, mat suprato, kad vienas be kito tiesiog nebegali. Praėjus 2 metams po to, kai ėmė susitikinėti, jiedu įsikūrė prabangiame Malibu name, kurį, beje, pasistatė remdamiesi savo svajonėmis.

O štai praėjus 4 metams, Davidas pasipiršo Yolandai jos buvusio vyro namuose per Kalėdas. Po to poros gyvenimas dažnai būdavo rodomas realybės šou „Real Housewives of Beverly Hills“. 

REKLAMA

Ir tuo metu, kai viskas, atrodo, klojosi puikiai, Yolanda ir jos du vaikai – Anwaras ir Bella – išgirdo tokią pat diagnozę, kokią išgirdo ir ji pati – visi jie serga laimo liga. Daugybė darbų, ir Yolandos liga porą natūraliai atitolino. Yolanda tikino, kad viena iš skyrybų su Davidu priežasčių buvo ta, jog ji susirgo, tačiau Davidas visuomet tai neigė. 

Yolanda Hadid ir Gigi Hadid

„Kaip aš galėčiau palikti sergančią moterį? Tai tikrai nėra priežastis, dėl kurios mes išsiskyrėme“, – vėliau tikino jis.

Tiesa, Yolandos liga buvo ganėtinai sunki – apie tai ji yra kalbėjusi ir viešai. „Praradau gebėjimą skaityti, rašyti ar net žiūrėti televizorių, nes negaliu suvokti ten rodomos informacijos. Atrodo, kad kažkas atėjo ir konfiksavo mano smegenis, užrišo rankas ir dabar aš turiu stebėti savo gyvenimą iš šalies, pati jame nedalyvaudama“, – yra sakiusi ji.

Ir tai – ne vieninteliai sunkūs išgyvenimai moters gyvenime. Kai jai tebuvo 7 metai, jos tėvas žuvo avarijoje, tad motina ją ir jos brolį Leo užaugino pati, fermoje Nyderlanduose. O štai vos sulaukusi 12 metų, Yolanda ėmė dirbti, kad paremtų šeimą, mat visi jie gyveno itin skurdžiai. 

Vis dėlto 16 metų moteris „prasilaužė“, kai ją pastebėjo dizaineris Fransas Molenaaras. Netrukus po to ji ėmė dirbti modeliu didžiuosiuose pasaulio miestuose. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų