Galkinas paviešino Pugačiovos ir dukros vaizdo įrašą: gerbėjai negailėjo pagyrų jų šeimai

71 metų Alla Pugačiova moko groti pianinu septynerių metų dukrą Lizą. Jos brolis dvynys Harry veikė kaip operatorius ir pamokas įamžino vaizdo įraše.

Maksimas Galkinas atskleidė dukros muzikinius sugebėjimus

A. Pugačiova bei jos vyras M. Galkinas stengiasi visą savo laisvalaikį skirti vaikams.

Moteris mokė mergaitę groti pianinu. Liza susikaupusi žiūrėjo ir klausėsi mamos. 

Šią mamos ir dukros pamoką paviešino Maksimas. Instagrame po šiuo vaizdo įrašu pasirodė daugybę gerbėjų komentarų: „Bravo! Puikiai padaryta mama ir dukra“, „ Kokie draugiški ir talentingi vaikai “, „Alla Borisovna atrodo nuostabiai. Maksimai, tu turi super šeimą: tavo žmona yra kaip mergaitė“, „Šaunu“, „Aš myliu tavo šeimą“, „Alla Borisovna atrodo nuostabiai!“, „Bravo Lisa ir Alla“, „Kokie nuostabūs vaikai. Puiki ir draugiška šeima“, „Kaip žavu“, „Puiku, solidu“, „Liza auga kaip motinos mini kopija“ , „Duok Dieve, kad jūs visi ir toliau spindėtumėte laime“, – linkėjo sekėjai.

Anksčiau šiais metais Instagrame  M. Galkinas paviešino, kaip atrodė jo vaikų – Lizos bei Hario rugsėjo 1-osios šventė.

„Mokykla. Štai ir atėjo Rugsėjo 1-oji. Ruošėsi, rūpinosi, pasipuošė ir nuėjo“, – brūkštelėjo vyras.

Vaizdo įraše nufilmuota iškilminga rugsėjo 1-osios ceremonija. Vaikučiai pasipuošę uniformomis, dailiai susišukavę bei nekantriai laukia naujų mokslo metų pradžios.

Vaizdo įraše pasirodo ir M.Galkinas bei A.Pugačiova. Moteris pasipuošė baltos spalvos suknele, juoda odine striuke. Gerbėjai negailėjo gražiausių žodžių primadonai bei gyrė, jog ji atrodo kur kas jauniau.

Akį patraukė ir meilūs M.Galkino bei A.Pugačiovos apsikabinimai. Jiedu nuolat šypsojosi bei nevengė demonstruoti šiltų jausmų.

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

REKLAMA

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų “, – žavėjosi komikas.

 

 

 


Rašyti komentarą...
V
Voke
2020-10-31 13:49:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai patinka jue visi labai grazus ir labai talentingi linliu sekmes visai ju graziai seimai
Atsakyti
-3

J
Jeni Vilen
2020-10-31 21:37:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek galima apie jos rasyti ?!
Atsakyti
0

D
Danuta.
2020-11-04 16:24:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pravilno sdelal, Vot interesno, ved u Galkia mnogo poklonica, cto esli poklonici budut toze viešint, svoji foto s nim!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų