Prieš pasirodymą „X faktoriuje“ – nemaloni žinia Gian Lucai: gydytoja prašė net 10 dienų tylėti

Sekmadienį, kaip jau įprasta, TV3 žiūrovus prie ekranų pritraukė kaskart nustebinanti „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu visi dalyviai uždainavo gyvai. Ir nors šiandien stebino visi, deja, ne visiems pavyko pereiti į kitą etapą.

Virtuvės šefas Gian Luca Demarco pasirodė puikiai, o uždainavęs Stasio Povilaičio hito priedainį, papirko visų lietuvių širdis. Tiesa, tik nedaugelis žinojo, kad iš tiesų Gian Lucai prieš pasirodymą teko išgyventi ne pačią lengviausią savaitę…

Pasirodo, kad žinomas vyras buvo apsirgęs, o liga jį kaip reikiant išgąsdino. 

„Arba vaikai mane apkrėtė, arba ir pats pasigavau kažkokį virusiuką. Pradžioje labai išsigandome, galvojome, gal tai koronavirusas. Bet pasidariau testą, o jis buvo neigiamas. Tada nuėjau pas gydytoją ir paaiškėjo, kad man – laringitas“, – pasakojo jis.

Deja, išgirdęs, kad serga, jis netrukus sulaukė ir dar blogesnės žinios – gydytoja pasakė, kad vienintelis būdas pasveikti, yra… pradėti tylėti.

„Gydytojai man liepė patylėti 10 dienų. Sakau, ponia, juk aš turiu dainuoti šią savaitę! Tada man pasakė tylėti iki tol, kol reikės dainuoti. Bet Meškėlos dėka viskas pavyko. Jis labai stengėsi, padėjo man įvairiais laikais, kantriai pasiūlė, ką daryti, kad man padėtų“, – pagyrimus mokytojui dalijo virtuvės šefas.

Vis dėlto Gian Luca, panašu, sekmadienį balsą jau buvo atgavęs – tai sužavėjo ir žiūrovus, ir komisiją, mat jis perėjo į kitą etapą.

Visą Gian Lucos pasirodymą galite pamatyti peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
A
Aine
2020-10-13 05:49:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kllausos neturi kaip negeda lįst i teliką
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų