Bieberio kūną papuošė nauja tatuiruotė: vis dar negali pamiršti buvusios mylimosios?

Justini Bieberio bei Selenos Gomez meilė buvo it amerikietiški kalneliai. Jie tai kilo, tai leidosi. Žinoma pora susitikinėjo nuo 2010 m. iki 2018 m. Žinoma, kad per šį laikotarpį jie daugelį kartų skyrėsi ir taikėsi. 

Justin Bieber ir Selena Gomez (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas
10

Daugelis gerbėjų juos laike idealia pora, tačiau 2018-ais jie išsiskyrė.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justin Bieber ir Selena Gomez

Nors pora jau nėra kartu, o J. Bieberis yra laimingai vedęs manekenę Hailey Baldwin, panašu, kad taip lengvai praeities jis nepamirš.

Visai neseniai jo kaklą papuošė dar viena tatuiruotė. Gerbėjai tikino, kad jis dar nepamiršo senos meilės ir ji skirta būtent jai.

Ant vyro kaklo ištatuiruota rožė su ilgu stiebu, spygliais bei labais. Daugelis gerbėjų įžvelgė, kad ten matyti ir Selenos vardo pirmos raidės inicialai.

Komentatoriai rašė: „OMG jo tatuiruotėje yra S ir aš tuoj rėksiu“, „Šiai meilei nėra pabaigos!“,  „Justinas Bieberis – nauja tatuiruotė Selenai Gomez?“

tv3.lt primena, kad po paskutinių skyrybų su dainininku Selena palūžo, o naujausios jos dainos, anot gerbėjų, yra apie jos nelaimingą meilę.

Tiesa, kai pasklido kalbos apie tai, kad J. Bieberis ir H. Baldwin ne tik susitikinėja, bet ir susižadėjo, S. Gomez netrukus atsigulė į reabilitacijos ligoninę dėl išsekimo, nustojo naudoti „Instagram“ (nepaisant to, kad buvo labiausiai pasaulyje sekamas žmogus) ir kuriam laikui apskritai dingo iš viešumos.

Dabar, galiausiai, žurnalui „Interview“ ji kiek atsivėrė apie šį nelengvą, bet jau praėjusį laikotarpį.

REKLAMA

Intervuotojos, humoristės Amy Schumer paklausta, kodėl ir vėl grįžo į „Instagram“, Selena buvo atvira: „Niekuomet nenorėjau būti geltonojoje spaudoje, todėl kai supratau, kad reikalai krypsta į tą pusę, viskas tapo nebekontroliuojama. Turėjau pradėti kalbėti pati, nes žmonės nebandė suprasti mano perspektyvos, o tai mane žudė. Aš tokia jauna, ir dar keisiuosi, todėl niekas neturi teisės pasakoti, kaip man sekasi gyventi.“

Taip pat ji pripažino, kad dainos „Lose You to Love Me“ žodžiai buvo parašyti po skyrybų su Justinu ir laiko, praleisto ligoninėje. „Dainoje sakiau, kad iš esmės turėjau pasiekti dugną, jog suprasčiau, kad ant mano veido užmestas didžiulis šydas“, – atviravo ji.

Amy vėliau pridėjo, kad, anot jos, ji ir kiti Selenos gerbėjai yra kiek sunerimę dėl atlikėjos. „Aš išgyvenau keletą tikrai sunkų dalykų, tačiau dėl jų, nepaisant to, patiko jie man ar ne, toks buvo mano gyvenimas. Tai buvo baisu, nes aš nenorėjau, kad tai paveiktų man karjerą“, – atviravo ji.

„Kontrolė dingo dar tada, kai buvau labai jauna. Manau, kad tai žmonės parodė, kad tam tikrais momentais aš esu silpna, turiu bėdų“, – sakė ji omenyje turėdama ir savo nepavykusius santykius su Justinu bei The Weeknd, kuris netrukus po jų draugystės taip pat grįžo pas buvusią merginą, Bellą Hadid.

 


Rašyti komentarą...
K
Kroksul
2020-10-07 08:31:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip tie du sabiralkoi ideda poroi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų