Petkevičius atskleidė, kas jį sieja su Jazzu: atsidūrė jos stichijoje

Sekmadienį TV3 eterį drebins muzikinio projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu įvyks dar vienas Kėdžių iššūkis“, dėl vietos finaluose kovos vyresni nei 39 metai dalyviai. Ketvirtoje laidoje pasirodys aktorius Darius Petkevičius, kuris pasirodymą sudainavo gyvai.

Darius Petkevičius (nuotr. Fotodiena.lt)

Sau komandą rinktis Marijus Mikutavičius. Teisėjo laukia ypatingai sunki užduotis – pasakyti scenos kolegoms, kad jie nekeliauja į kitą etapą. Likus keletui dienų iki emocijų kupinos laidos, pristatome visus projekto dalyvius, kurie pasirodys šou scenoje. 

Darius Petkevičius – profesionalus renginių vedėjas, teatro ir kino aktorius. Žinomas vyras yra puikiai pažįstamas su šou teisėjais – su Jazzu vaidino viename seriale. D. Petkevičius prisimena, kad teisėja labai jaudinosi, o jis stengėsi nuraminti. Dabar – aktorius atsidūrė dainininkės stichijoje. „Mes esame adrenalino fanatikai. Neslėpkime, kad tai yra mūsų priklausomybė. Kai jo negauname, pradedame ieškoti. Galbūt tai ir yra priežastis, kodėl aš čia“, – sako D. Petkevičius. 

Kuris dalyvis – tavo favoritas? Spausk čia, atiduok savo balsą už labiausiai patikusį pasirodymą ir laimėk dvigubą pakvietimą į „X Faktorius. Žvaigždės” finalą! 

Muzikinis projektas „X faktorius. Žvaigždės“ – sekmadieniais, 19.30 val., per TV3 televiziją!

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų