Conchita Wurst ir toliau stebina gerbėjus: sunku atpažinti

2014-aisiais Thomas Neuwirth-Conchita Wurst dalyvavo nacionaliniame „Eurovizijos“ dainų konkurse, kuriame atstovavo Austrijai.

Conchita Wurst (nuotr. SCANPIX)
8

Tuomet jis atkreipė į save dėmesį ne tik dėl balso it lakštingalos, tačiau ir dėl išskirtinės išvaizdos, vyras ant scenos žengė su ilgais plaukais, suknele bei barzda.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Conchita Wurst ir toliau stebina gerbėjus: sunku atpažinti

Tais metais išvaizda gerbėjus nustebinusi Conchita nugalėjo „Eurovizijos“ konkursą. Vėliau persona nustebino visą pasaulį prisipažinusi, kad yra užsikrėtusi ŽIV (žmogaus imunodeficito virusu) ir sunkiai serga.

Ji pridūrė, kad jau kelerius metus gydosi nuo šios ligos. Austrijos dainininkė teigė, kad ji buvo priversta pasidalinti savo diagnoze po to, kai ją ėmė šantažuoti buvęs vaikinas.

„ŽIV man buvo diagnozuotas jau prieš kelis metus“, – tuomet rašė Wurst savo „Instagramo“ profilyje. Akivaizdu, kad liga atsiliepė ir C. Wurst išvaizdai. Šiandien ji – sunkiai atpažįstama.

Dabar vyras yra kardinaliai pasikeitęs. Nusirėžė ilgas kasas ir plaukus nudažė rožine spalva. Moteriškus bei elegantiškus drabužius jis pakeitė į laisvalaikio tipo aprangą.

Tiesa, vyras iki šiol stebina savo stiliumi, nors Conchita ir nebenešioja ilgų plaukų, tačiau suknelių ji neatsisakė. Savo skandalinga išvaizda ji vis dar stebina savo gerbėjus.


Rašyti komentarą...
p
prajuokino
2020-09-24 09:47:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas tie gerbejai? Tokie patys nevykeliai?
Atsakyti
-1

B
Baisu
2020-09-25 10:49:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet ir slykstus senis.
Atsakyti
0

D
Daiva
2020-09-25 14:09:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dešrelė...nerimtas,naujų gerbėjų... ieško...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų