Kvietkutės ir jos mylimojo gyvenime – pokyčiai: „Tikiuosi, kad viskas mums bus gerai ir būsime kartu visą gyvenimą“

Dainininkė ir grožio specialistė Monika Kvietkutė gyvena itin džiugiomis nuotaikomis. Kartu su širdies draugu Dovydu ji įsigijo savo svajonių namus – kotedžą sostinėje. Tai pirmieji M. Kvietkutės nuosavi namai ir jau po kelių mėnesių moteris persikels į juos gyventi.

M. Kvietkutė su vaikinu įsigijo kotedžą(nuotr. Julius Kalinskas)
30

Įžymybė su savo vaikinu apžiūrėjo ne vieną nekilnojamojo turto projektą, rašoma pranešime spaudai.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kvietkutės ir jos mylimojo gyvenime – pokyčiai: „Tikiuosi, kad viskas mums bus gerai ir būsime kartu visą gyvenimą“
 

Labiausiai porai patiko šeimoms skirtas didžiausias sostinėje kotedžų kvartalas „Antežeriai“. Antežeriuose, Zujūnų seniūnijoje plytinčiame kvartale yra 151 kotedžas. M. Kvietkutės ir jos draugo naujieji namai yra dviejų aukštų, o trečiame bus įrengta palėpė. Kvartalo teritorijoje gausu pramogų aikštelių, pasivaikščioti galima čia pat esančioje šeimos alėjoje, o kiekvienas privatus kiemelis aptvertas tvora.

„Noras turėti nuosavą būstą yra labai įprastas visoms šeimoms. Mes taip pat ne išimtis – norėjome namų, kur jaustumėmės saugiai, galėtume pildyti savo fantazijas ir būstą įsirengti taip, kaip norime. Pirkiniu labai džiaugiamės ir nekantraujame, kada galėsime čia apsigyventi“, – pasakojo M. Kvietkutė.

Savaitgalį M. Kvietkutė kartu su sūnumi apsilankė Antežerių kotedžų atvirų durų dienose. Jų kvartalas virto Kalėdų miesteliu. Į šventę moteris atvyko specialiai svečiams užsakytu atviru autobusu. Taip M. Kvietkutė dar kartą įsitikino, kad nuo Katedros iki Antežerių – vos 15 minučių kelio.

REKLAMA

Kaip skelbiama reklaminiame šūkyje, įsigijus kotedžą dabar, jame bus galima sutikti artėjančias Kalėdas. Į renginį atvykę vaikai galėjo rašyti laišką Kalėdų Seneliui su prašymais, ko norėtų sulaukti po egle naujuose namuose. Šeimos buvo kviečiamos fotografuotis prie kalėdinių dekoracijų ir vaišintis kalėdiniais sausainiais. M. Kvietkutė taip pat apžiūrėjo kotedžą su pilna apdaila, pasisėmė įdėjų būsimų namų įrengimui.

„Šis būstas yra mano ir Dovydo pirkinys. Mes vienodai prisidedame prie jo atsiradimo ir įrengimo. Viską darome bendromis jėgomis. Savo ateitį planuojame leisti kartu. Nesu linkusi mėtytis frazėmis, kad būsime iki gyvenimo galo. Tačiau mano draugas neleidžia galvoti negatyviai – visada drąsina mane ir nuveja blogas mintis į šoną. Su juo jaučiuosi saugi, bendrų namų įsigijimas yra labai apgalvotas žingsnis. Žinoma, nebūna namų be dūmų. Tačiau mes labai stengiamės prisitaikyti vienas prie kito, daug kalbėtis. Tikiuosi, kad viskas mums bus gerai ir būsime kartu visą gyvenimą“, – apie savo santykius kalba M. Kvietkutė.

Žinoma moteris namų interjero rūpesčius patikėjo Antežerių kvartalo dizainerei. Dainininkei arčiausiai širdies – modernios klasikos stilius, šiltos ir švelnios spalvos, aukso spalvos detalės. Jei viskas vyks pagal planą, kotedže M. Kvietkutė planuoja apsigyventi lapkričio mėnesio pabaigoje. Svarbiausia jai – Kalėdas ir Naujuosius metus atšvęsti naujuose namuose.

„Norėjau, kad Gabrielius kuo daugiau laiko leistų gryname ore. Todėl pasirinkome kotedžą, o ne butą. Taip pat turime šunį, tad gyvenant bute, reikia anksti keltis, vesti jį į lauką. O čia galėsime išleisti į savo kiemą. Nors gyvename visai šalia Vingio parko, karantino metu buvome įzoliuoti namie, tarp keturių sienų. Jei situacija vėl pasikartotų, mums nebūtų taip baisu – turime savo kiemą. Vasarą pripilsime baseiną, gamtoje būti visada smagu“, – kalbėjo M. Kvietkutė.

REKLAMA

Nors žinoma moteris jau ilgą laiką nuomojasi butą Naujamiesčio rajone, tačiau nesijaučia tarsi būtų namuose. Bute negali daryti generalinio remonto – nesinori investuoti savo pinigų, o ir šeimininkai gali nenorėti, kad kažkas būtų keičiama. Taip pat M. Kvietkutė paskaičiavo, kad mėnesinė paskolos įmoka bus mažesnė nei kad mokama buto nuoma.

„Ši vieta mums pasirodė labai gera emociškai, projektas iš karto patiko. Įsivaizdavau žaidžiantį Gabrielių, mačiau save, besisukančią virtuvėje. Kvartalas yra arti miesto, į centrą nuvažiuoji per 10–15 minučių. Mus papirko ramybė – aplink daug žalumos, pušynai, ežerai. Visai šalia yra maisto prekių parduotuvė, vaistinė, privati klinika. Mes esame šios klinikos kito filialo klientai. Persikrausčius eisime į šį, esantį prie pat namų“, – pirkiniu džiaugėsi žinoma moteris.

Ketverių metų Gabrielius itin palankiai įvertino skirtingas žaidimų erdves vaikams, o M. Kvietkutei itin patiko tai, kad visa kvartalo teritorija yra uždara, į ją negali patekti svetimi žmonės. Moteris juokėsi, kad dabar negalės pateisinti savęs, kodėl neina sportuoti. Prie pat kotedžo įrengti lauko treniruokliai suaugusiems, todėl pasiteisinimo, kad sportui nėra laiko, jos gyvenime nebeliks.

„Norėjau, kad sūnus saugiai leistų laiką su savo bendraamžiais. Kai teritorija yra aptverta, o pro savo langus matai žaidimų aikštelę, nebaisu vaiką išleisti vieną į kiemą. Labai džiaugiuosi, kad turėsime daug kaimynų. Tikiuosi, visi gerai sutarsime ir bendrausime“, – vienu svarbiausių gyvenimo pirkiniu džiaugėsi atlikėja.


Rašyti komentarą...
2
20200921
2020-09-21 21:38:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bū9sit, būsit kartu, tik po kokių metų kokia Rūta ar KK2 per TV klaus, kodėl, kaip taip išėjo, kad vėl viena likai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų