Kazlauskienė – apie netikėtai atrastą grybų pulką ir baimę kelti koją į mišką: dėl visko kalta liga

Atlikėja Liveta Kazlauskienė su vyru Petru visai neseniai vyko paatostogauti prie jūros – šeima norėjo atsikvėpti nuo miesto šurmulio ir smagiai praleisti laiką. Moteris džiaugėsi, kad atostogų metu jie ne tik smagiai praleido laiką, tačiau į namus parsivežė ir didelį kiekį rudens gėrybių.

Liveta Kazlauskienė ir rasti grybai (nuotr. facebook.com)
15

Tiesa, Liveta paatviravo, kad pavasarį susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis. Po jų ji kiek bijojo žengti į mišką, tačiau liko labai patenkinta rastais grybais.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kazlauskienė – apie netikėtai atrastą grybų pulką ir baimę kelti koją į mišką: dėl visko kalta liga

Atlikėja džiaugėsi, kad pririnko daugybę raudongalvių baravykų: „Mūsų draugai turi prie jūros savo butą. Jie mums pasiūlė čia atvykti ir paatostogauti. Aš, Petras ir Belutė išvykome paatostogauti. Vieną dieną Petras pasakė, kad nori pasimaudyti. Žiūriu, kad labai banguota jūra... Sakiau jam, kad negalima. Labai pavojinga maudytis ir tiek daug būna nelaimingų atvejų. Jie man giliai širdy yra nusėdę... Jis iš pačio ryto norėjo bėgti maudytis. Neleidau jam vienam prie jūros, todėl išsiruošiau ir aš su augintiniu. 

Jis išsimaudė ir nuėjome pasivaikščioti po samanotą mišką. Viskas taip gražu... Miške pradėjome rasti pulkais grybų... Jie yra įvežtiniai raudongalviai baravykai. Jų ten pulkais visi nešė. Mes su Petru tiek daug jų pririnkome. Pagavome tokį malonumą grybauti. Naktį tik užsimerki ir matai akyse tiek daug grybų. Tokie kotai stori. Sukirmijusius radome gal tik 2 grybus, o namo parsinešėme kokius 8 litrus, kuriuos užsūdėme“, – džiaugėsi pašnekovė.

Petras Kazlauskas

Liveta neslėpė, kad jai visuomet labai patiko grybauti, tačiau pavasarį ji susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis, todėl po to karto atsargiau žengia į mišką.

REKLAMA

„Man visada labai patiko grybauti. Pavasarį įtarė man Laimo ligą, tad nuo to karto labai pradėjau bijoti. Juodkrantėje ant manęs neužlipo joks vabalas. Tiesa, prieš einant į mišką apsipurškėme viską. Jokių vabalų nesutikome. Pamačiau tik keliose vietose voratinklius. Tikrai buvo didžiulė baimė eiti į mišką. 

Pavasarį gėriau antibiotikus. Man gydytojai sakė, kad sergu Laimo liga. Nuėjau dar pas keletą gydytojų, kurie ištyrė mano kraują ir pasakė, kad vis dėlto nesergu, tik mano juntami simptomai atitiko Laimos ligos požymius. Noriu pasakyti tik tiek, kad baimė yra, bet žmonės pasakojo, kad Juodkrantėje nėra erkių. Todėl ir nuėjome į mišką ir džiaugiamės laimikiu. Žmonės turi išlikti budrūs ir purkštis nuo erkių“, – ragino ji.

Žinoma prisiminė kad pavasarį buvo labai laiminga, kuomet prisnigo. Liveta taip stipriai džiaugėsi, kad visai pamiršo užsiauti batus ir basomis kojomis išlėkė pabėgioti ant sniego: „Man labai skaudėjo sąnarius. Tas skausmas migravo po visą kūną. Dėl šių skausmų ėjau tirtis toliau. Man nustatė reumatoidinius pakitimus.

Dabar man atrado tai, kad visi skausmai ne nuo Laimo ligos, o dėl šių reumatoidinių pakitimų. Supratau, kad tai galėjo nutikti tada, kuomet pavasarį pasnigo. Aš iššokau į sniegą basa. Mūsų visa šeima grūdinasi. Tada man labai pradėjo stipriai gelti kojas. Nubėgau į namus ir trepsėjau. Paskui užsiaviau batus ir bėgau į lauką. Tiek lakstėme iš to džiaugsmo, kad prisnigo. Turbūt, kad tada pagavau sąnarių uždegimą.“


Rašyti komentarą...
J
Jone
2020-09-18 23:18:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šemiška moteris,puiku taip ir toliau.
Atsakyti
0

J
Jo
2020-09-18 20:50:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vėl ta kvaiša,su savo nesamonem..Jau jos snukis vemti verčia.
Atsakyti
-8

J
Jonas
2020-09-19 04:44:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponia Livet ir ponas Petrai,kaip vadinasi jusu musmeres?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų