Saulių Baniulį paparacai užfiksavo su paslaptinga moterimi
12

Nuo pirmadienio tris savaites Elenos balso eteryje klausytojai kurį laiką nebegirdės, nes ji ruošiasi jau kitą savaitgalį įvyksiančioms vestuvėms, o štai Saulius klausytojams taip pat paruošė staigmenų.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beveik Holivudas? Suerzinti „Power Hit Radio“ vedėjo Sauliaus paslaptingumo, gerbėjai jį įamžino su paslaptinga moterimi

Kas dviems savaitėms pakeis Eleną rytinėje laidoje?

Jau kurį laiką būtent tokiu klausimu Saulius juokais erzina ir radijo klausytojus, tačiau moters vardo neatskleidžia net ir kitiems „Power Hit Radio“ laidų vedėjams. Žinoma, to nežino ir pati Elena…

Vis dėlto jam nepavyko išvengti susidomėjusių paparacų. Neseniai S. Baniulis sulaukė netikėto elektroninio laiško nuo susidomėjusio gerbėjo, kuriuo pasidalijo ir su kolegomis iš naujienų portalo tv3.lt. 

„Labas. Vakar vakare prie jūsų studijos tokį įdomų dalyką užmačiau. Baniulis eteryje rėkauja, kad per Elenos medaus mėnesį ją kažkuo pakeis, tai jaučiu, kad čia ta, kuri dirbs vietoje Elenos, ane? Ar čia jo draugė?“ – buvo rašoma laiške.

Ir nors paslaptingąją moterį Saulius slepia ir nuo naujienų portalo tv3.lt ir komentarų šia tema teigia nedalinsiantis, kai ką jis vis dėlto atskleidė – moteris, kuri ves su juo rytinę laidą, yra žinoma, o kas ji tokia, paaiškės jau pirmadienį, nuo 7 val., laidoje „Šok į kelnes“!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų