Įžymybės taip pat nėra patenkintos savo išvaizda: Beyonce dėl vieno savo bruožo netgi sulaukdavo pašaipų

Pažvelgus į garsenybes kartais atrodo, kad jos dėl nieko nekompleksuoja ir yra tiesiog tobulos. Vis dėlto jos yra visai tokios pat, kaip ir likusios pasaulio moterys – kiekviena žino ir jaučia savo trūkumus, net jei kitiems tai atrodo ir nepastebima.

Khloe Kardashian, Beyonce, Rihanna (nuotr. SCANPIX)
11

Pasirodo, kad net ir garsiausios pasaulio moterys yra įvardijusios, dėl ko kompleksuoja.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įžymybės taip pat nėra patenkintos savo išvaizda: Beyonce dėl vieno savo bruožo netgi sulaukdavo pašaipų

Pavyzdžiui, Rihanna niekuomet nebijojo viešai parodyti savo kūno, o taip pat dažnai pozuoja nuoga, o vėliau tokiomis nuotraukomis dalijasi ir su savo socialinių tinklų sekėjais. Ir nors anksčiau ji yra pripažinusi, kad yra įsimylėjusi savo sėdmenis ir klubus, ji negali pakęsti savo kojų dalies, ant kurios matosi celiulitas.

Rihanna

Beyoncę dėl jos figūros garbina viso pasaulio moterys, o ir jai pačiai patinka jos pilvo bei klubų sritis. Deja, nors savo linkiais ji ir yra patenkinta, atlikėjos pėdos ir ausys jai pačiai tokio pat susižavėjimo nekelia. 

„Anksčiau mane erzindavo dėl to, kad mano ausys buvo didesnės nei visa likusi galva“, – sakė ji viename interviu pridėdama, kad dėl šios priežasties dažniausiai segi didžiulius auskarus. 

O štai kitame interviu ji pridėjo, kad nesižavi ir savo pėdomis, mat nuo tiek metų, praleistų šokant, kojų pirštai atrodo kiek sumušti.

Beyonce

Manekenė Cara Delevigne užsidirba milijonus dėl savo išvaizdos, o jos antakiai tapo tiesiog skiriamuoju jos bruožu. Vis dėlto ji nėra patenkinta savo figūra. Moteris yra sakiusi, kad negali pakęsti savo klubų ir krūtinės, o didžiausias jos siekis – turėti didesnius apvalumus.

REKLAMA

Khloe Kardashian pastaruoju metu dažnai užkliūna gerbėjams dėl nuolatinio fotošopo nuotraukose, vis dėlto jos kūnas įrodo tai, kad moteris daug ir stipriai sportuoja. Stipriomis ir apvaliomis savo kojomis didžiuojasi ir pati realybės šou žvaigždė, vis dėlto jai nepatinka tai, kad jos oda – kupina strazdanų ir apgamų.

Manekenė Chrissy Teigen džiaugiasi savo išskirtiniais veido bruožais: „Kai pamatau savo išprotėjusią, keistą šypseną ir dantis, kurie yra per dideli mano burnai, žinau, kad visa tai atskleidžia mano tikras emocijas ir laimę, todėl į tai nebežiūriu kaip į neigiamą dalyką“.

Chrissy Teigen

Vis dėlto po dviejų nėštumų moteriai sunkiai sekasi priimti savo pilvo sritį. „Pažiūriu į savo kūną stovėdama dušo kabinoje ir pagalvoju: Ak, tie vaikai…“

Kūrinio „Sax“ dainininkė Fleur East taip pat mėgsta savo apvalią figūrą, kuri verčia ją jaustis savimi pasitikinčia ir seksualia. Vis dėlto jos nežavi jos pačios nedidelė krūtinė – ypatingai tada, kai atlikėja praranda svorio.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų