Savaitgalį susituokė stilistė Šaulytė ir jos mylimasis Julius: tuoktuvių vietą privalėjo pakeisti per dieną

Savaitgalį pajūryje žiedus sumainė stilistė Viktorija Šaulytė ir jos mylimasis Julius Mocka. Poros vestuvės išties buvo kitokios, o ir jų medaus mėnuo sukels pavydą ne vienam nuotykiu ieškotojui.

Viktorijos Šaulytės ir Juliaus Mockos vestuvės (Portraits by Karolina nuotr.)
22

„Neturime labai konkretaus plano. Negalime turėti. Juk valstybės sienas dėl viruso tai atidaro, tai uždaro... Nors labai norėtume į Vengriją. Ir į Slovakijos kalnus“, – apie savo ir vyru praėjusį sekmadienį tapusio Juliaus prasidėjusią povestuvinę kelionę sakė žinoma stilistė Viktorija.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Savaitgalį susituokė stilistė Šaulytė ir jos mylimasis Julius: tuoktuvių vietą privalėjo pakeisti per dieną

Pora į išvyką kemperiu, skirtą vainikuoti jų meilės šventę, išsiruošė vakar. 

Viktorija ir Julius susituokė po keturių metų draugystės. Jie susipažino dalyvaudami tuo metu populiariame televizijos realybės šou. Tuo metu Viktorija turėjo draugą, su kuriuo, dėl Juliaus, nusprendė išsiskirti. 

Mylimai merginai buvęs kovotojas pasipiršo 2019-ųjų pavasarį, kelionės į Prancūziją metu. Sužadėtuvių žiedą Julius Viktorijai ištiesė jiems bepramogaujant „Disneilende“. 

„Planuoti vestuvių neskubėjome. Norėjome pasimėgauti sužadėtinių statusu“, – pasakojo Viktorija.

Viktorijos Šaulytės ir Juliaus Mockos vestuvės (Portraits by Karolina nuotr.)

Datą išsirinko ir šventės detales pora aptarė tik šį pavasarį. Viktorija ir Julius būtinai norėjo tuoktis ant jūros kranto. Boho – tokia buvo vestuvių tema, kurioms vadovavo vyriausioji Lietuvos krivė Inija. Ceremonija, kaip ir pati puota, vyko Preiloje, bare „180 laipsnių lounge“. 

„Vestuvių savaitė mums buvo nereali – paaiškėjus, kad atvykę į Latviją turėsime saviizoliuotis, per dieną privalėjome pakeisti tuoktuvių vietą. Būtent kaimyninėje šalyje iš pradžių norėjome švęsti, bet... Vestuvių planuotoja Gintarė ir rado kitą tinkamą mums vietą, ir viską į ją perkėlė“, – sakė V. Šaulytė-Mockė.

REKLAMA

Vaišes beveik 70 svečių kompanijai ruošė „Penki skoniai“ šefas Tadas Jungaitis, pasiūlęs paskanauti rūkytos lydekos su porų grietinėle, sūdyto upėtakio, menkės kombučos arbatos ir citrinų padaže, anties krūtinėlės, žemoje temperatūroje virtos kalakutienos ir daugybę kitų skanėstų. 

Viktorijos Šaulytės ir Juliaus Mockos vestuvės (Portraits by Karolina nuotr.)

„Tado komanda atvyko tokiu gražiu autobusėliu, kuris itin tiko mūsų meilės festivaliui“, – sakė jaunieji. 

Teminius žiedus sukūrė „Anima“ juvelyrai, o jaunųjų įvaizdžiu rūpinosi „ŠaŠa“ narys, Viktorijos kolega Joringis Šatas. 

„Basos kojos, jūra, vėjas, mylimi žmonės... Tai buvo mūsų šventė“, – kalbėjo Viktorija ir Julius. 


Rašyti komentarą...
A
As
2020-09-10 15:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži pora,laimingo gyvenimo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų