Atlikėjos Mary Mo kūrinio premjeroje – ir bučiniai, ir seniai matyti veidai

Trečiadienio vakarą į sostinės kino teatrą „Pasaka” rinkosi būrys Lietuvos muzikos padangėje puikiai žinomų atlikėjų, rašoma pranešime spaudai.

Mary Mo kūrinio premjeros akimirkos (M. Stankaičio nuotr.) (tv3.lt fotomontažas)
52

Atvykę svečiai, tarp kurių buvo galima išvysti Monique, Jurgį Brūzgą su žmona Akmėja, Dainotą Varną, sveikino scenos kolegę, dainininkę Mary Mo, su debiutinio kūrinio „Love affair“ išankstine premjera.

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėjos Mary Mo kūrinio premjeroje – ir seniai matyti veidai: paskyrė vakarą muzikai

Po Mary Mo slapyvardžiu slepiasi ilgametę muzikinę patirtį turinti atlikėja, vokalo pedagogė, muzikinių televizijos projektų dalyvė Marija Monika Dičiūnė. Nors Mary Mo scenoje – ne naujokė, šiandien artimiausiems kolegoms ir bičiuliams pristatytas vaizdo klipas „Love affair“ – pirmasis solinis dainininkės kūrinys.

„Man ši diena ir vaizdo klipo pristatymas – tarsi pasaka, ne veltui ir bičiulius sukvietėme į kino teatrą „Pasaka“. Jau ilgą laiką norėjau plėtoti solinę karjerą, tačiau dėl nesibaigiančių darbų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, koncertinės veiklos, atsakingų mamos pareigų šeimoje vis atidėliodavau šias mintis. Dabar jaučiuosi subrendusi, turinti ką pasakyti muzikos kalba, tad pats laikas savo svajonių realizavimui”, – prieš renginį pasakojo atlikėja.

Išankstinėje klipo premjeroje buvo pristatyta ir kūrybinė komanda. Mary Mo dėkojo dainos bendraautoriams: Paulai Valentaitei, Gyčiui Valickui, geriau žinomam kaip Echoes, bei vyrui Tomui Dičiūnui. Išskirtines padėkas dainininkė skyrė vaizdo klipo režisieriui Rokui Makarevičiui ir operatoriui Jaroslav Gavrin. 

REKLAMA

„Tai daina apie uždraustus santykiaus ir nenugalimą silpnybę jiems pasiduoti. Viliuosi, kad pats kūrinys, pasirinktos vaizdo klipo raiškos priemonės, režisūriniai sprendimai jus nustebins, tad linkiu įspūdžių ir gero žiūrėjimo”, - prieš klipo peržiūrą susirinkusiems svečiams kalbėjo Mary Mo. 

Dar daugiau detalių apie kūrinį „Love affair“ ir oficiali muzikinio klipo premjera – jau šiandien, rugsėjo 10 d.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų