Roko operos „Junona ir Avos“ kompozitorius – apie sveikatos problemas: teko kreiptis net į ekstrasensus

Rusijoje puikiai žinomas Aleksejus Rybnikovas visai neseniai atskleidė, kad sunkiai sirgo. Roko operos „Junona ir Avos“ kompozitorius vos nemirė.

Apie tai pranešė portalas starhit.ru.

Pasak užsienio žiniasklaidos, gydytojai ilgai negalėjo nustatyti, kokio pobūdžio liga jis serga. Iš pradžių buvo rimtai įtariama dėl kepenų sutrikimų, tačiau ši versija pasirodė klaidinga.

Kiek vėliau, gydytojai manė, kad kompozitorius turi piktybinį naviką. Laimei, ši diagnozė nebuvo patvirtinta. Kompozitorius vis dar stebisi, kas tada jam nutiko. 

„Aš labai sunkiai sirgau. Niekas netikėjo, kad pasveiksiu. Vaistai man nepadėjo, analizėse nenustatyta jokių nukrypimų. Tada numečiau 20 kilogramų ir tai buvo baisu. <..> Tada mano žmona, dukra, sūnus ir net draugas susirgo. Visi požymiai buvo labai rimti, tačiau tyrimai vėl nieko neparodė. Nevartojau jokių narkotikų – viską išmečiau. Gydytojai manė, kad sergu vėžiu“, – prisiminė 75 metų kompozitorius laidoje „Žmogaus likimas “.

Dėl nevilties jo artimieji kreipėsi į ekstrasensus. „Man pasakė, kad mane užkeikė koks nors poetas. Aš taip ir maniau. Kaip aš tai jaučiu? Neturiu nei patvirtinimo, nei paneigimo“, – atviravo jis.

Laimei, po ilgų tyrimų ir baisių diagnozių, jis sužinojo tikrąją diagnozę –  gelta. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų