Užkirskite kelią plaukų slinkimui: plaukų stilistas Misiukevičius pažėrė vertingų patarimų

Plaukų slinkimas – viena labiausiai visame pasaulyje paplitusių problemų, kuri vargina trečdalį visų pasaulio gyventojų. Kiekvienam žmogui kas dieną iškrenta apie 100 plaukų. Tai – natūralus dalykas, dėl kurio paprastai visai nėra ko jaudintis.

 Ąžuolas Misiukevičius ir jo darbai (nuotr. asm. archyvo)
9

Naujienų portalui tv3.lt plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius pažėrė vertingų patarimų, kurie padės išsaugoti plaukus.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ąžuolas Misiukevičius ir jo darbai

Plaukų stilistas pasakojo, kad plaukų slinkimą gali sukelti ne viena priežastis: „Pirmiausia tai yra sezoniškumas.

Kai keičiasi klimatas, mūsų organizmas išgyvena prisitaikymo  periodą, todėl tai gali stabdyti plauku augimo ciklą. Vieniems būna, kad vasarą yra linkę slinkti plaukai, kitiems – žiemą. Tačiau atšalus orams dažnai yra išsiurbiama drėgmė iš plaukų, todėl reikia taisyklingai prižiūrėti kad plaukas nelūžinėtų ir butų tvirtas.

Plaukų slinkimas taip pat  yra individualus dalykas, tai gali būti tam tikros priežastys kurie gali daryti įtaką: stresas, genetiniai dalykai, mityba.“

Vyras pasakojo, kad pristabdyti plaukų slinkimą galima, tačiau tam reikia negailėti laiko: „Siekiant sumažinti plaukų slinkimą yra tam tikri metodai: mezoterapija, ampulės, galvos masažai. Labai svarbu laikytis šių dalykų ir lankytis reguliariai, nes dauguma po vieno vizito nori išspręsti problemą. Tam, kad pasiekti norima rezultatą yra kursinis gydymas.“

REKLAMA

Ąžuolas tikino, kad ir galvos masažas gali puikiai padėti, siekiant pristabdyti plaukų slinkimą.

„Galvos masažas atlieka labai svarbu vaidmenį  tuo, kad  suaktyvina kraujo apytaką. Dėka to plauko  svogūnėliai yra aprūpinti deguonies, o ir tuomet plaukai greičiau auga“, – kalbėjo vaikinas.

Tiesa, anot pašnekovo, reikia negailėti pinigų reikiamoms kosmetikos priemonėms: „Rekomenduoju visada gerą ir kokybišką kosmetiką. Negailėkite investuoti į tai, dėl ko plaukai atsigauna ir jie tampa sveiki, žvilgantys bei gražūs.“

 


Rašyti komentarą...
V
Vaje
2020-09-05 18:34:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tekstas apie nieką
Atsakyti
0

B
Baisu
2020-09-06 12:06:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu ar kas nors redaguoja straipsnių tekstus prieš juos paskelbiant? Skaitai ir akis bado iš vien klaidos.
Atsakyti
0

D
Danutė
2020-09-07 12:37:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas mane yra skydliaukės problemos, plaukai slenka ir šitie patarimai tikrai neveiksmingi. Reikia vidines organizmo problemas spręsti ne tik išorines.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų